Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nehezen hízó srác vagyok, mit...

Nehezen hízó srác vagyok, mit tehetek hogy szedjek fel valamennyit?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is , 16 éves srác vagyok, és világ életemben sovány fiú voltam. Nehezen hízó srác vagyok köztudott rólam, és hallottam,hogy van erre is bizonyos étkezés, amitől úgymond észre se veszem ,hogy mennyit hizlal, gondolok itt olajos magvak stb.


Mik azok, amiktől gyorsan hízni tudnék? Közel 180cm vagyok, és 45kg. Elkezdtem a közelmúltban edzeni is, és szeretnék olyan 10-15 kgt felszedni. Érdekelne minden egyes segítség;).



2022. jan. 28. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Ha olyan alkatú vagy, akkor bármit ehetsz, akkor sem fogsz hízni.

Mondjuk te brutálisan vékony lehetsz, ez megérne egy orvosi kivizsgálást. A többi családtagod milyen testalkatú?

2022. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam koverebb, es nem is nagyon figyeltem rá. Evesem normalis , viszonylag sokat is tudok. Apam volt ilyen régen azt mondja, és nagymamam is mondta hogy ugyanez volt apam mindit sovany volt, és amikor idősebb lett hízott meg, pedig nem is eszik szinte semmit csak úgymond" megöregedett" és hizott meg azzal együtt. Én viszont szeretnék ezen változtatni;)
2022. jan. 28. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgáltasd ki magad pl ételintoleranciára, mert rettenetesen sovány vagy.


Nekem pl a glutén okozta, hogy hiába ettem, nem híztam semmit.

2022. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!