Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem evés milyen gyorsan...

Nem evés milyen gyorsan okozhat egészségügyi károkat?

Figyelt kérdés

Hétfőn szakítottunk a barátnőmmel. Előtte Vasárnap délután ettem utoljára és bár kicsit folyamatosan éhes vagyok mégsem vagyok képes enni. Egy belső hányinger megakadályozza.


Most észre vettem, hogy a vizeletem nem csak, hogy sárga, de sötét barna.


Inni ittam az elmúlt napokban, bár nem napi 2 litert, de mondjuk 6-7 decit naponta.


Tönkre teszem az emésztésem?



máj. 22. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Kaja nélkül tovább, ezzel most a veséd nyírod ki épp.

De biztos ér ennyit a dolog.

Egy kérdésem van csak: szerinted létezik külső hányinger is?😅

máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy az emésztésedet! Konkrétan mindenedet! Eszméletlen ostobaságot művelsz! Inni mindenképp kell! Nem ennyit! Még örülhetsz, ha pár nap után a kórházban infúziókkal helyrepofoznak.
máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A 6-7 dl víz keves. A vizeleted ezert sötét. Igyál rendesen, ha enni nem is nagyon tudsz.

Azért próbáld meg összeszedni kicsit nagad, hogy párfalatot egyél! Tudom nehéz, de meg kell erőltetni magad. Azzal jobb nem lesz a hajzet, ha kivégzed a szervezeted.

máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

😃😃😃

** Helyzet!!!!😂

Bocsi!

máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta ettem pár falatot.


Iszom is akkor többet.



Belső hányinger...?

Azt értettem alatta, hogy nem a torkomban vagy a gyomorszájamnál érzem, hanem mélyen a gyomromban. Az egész hasamban. Mintha az éhséget alakítaná hányingerré az agyam.

máj. 22. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szupi! Később megont egyél néhány falatot!

Vizet minimum 2 litert!

Jobb lesz pár nap múlva🙂

Sajnálom, ami történt, de nem teheted magad tönkre!


A hányinger pedig a szomorúság, lelki megpróbáltatas miatt van. Túl leszel rajta.

máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Na most amire nagyon figyelj oda, azon tul, hogy szuper,hogy ettél végre, hogy ne igyál hirtelen sok vizet egyszerre, mert a vízmérgezés sem jó buli. Vegyél egy izotóniás sportitalt valahol, legtöbb ejjel-nappali dohanyboltban is van legalább az a kék színű lotty, de a legjobb lenne gyógyszertári ORS, vagy valami normális izotonias ital. Abból igyál, nem borogatja fel az amúgy is szétborult vizhaztartasod. Valószínűleg ki vagy szaradva,azért van hányingered is. 1-2 nap és helyre fogsz jönni, eszegess.

Igyál, tiszta vizet (ne egyszerre sokat,hanem óránként 2-4 dl-t, ez óránként 1-2 pohár víz, nem több! Kiszáradáskor fontos hogy ne hirtelen igyál!) Az izotoniasbol, ha sikerül szerezni, ihatsz bármennyit, ha jók az arányok,nem tudsz tőle vizmergezest kapni. :) otthon is ki lehet kutyulni, de nem ajánlott, mert az arányokat otthon nem tudod pontosan eltalálni. Ha nem leszel jobban, battyogj be a surgossegire egy kis infúzióért.


Egyél. Ha eszel,akkor sem kapsz vizmergezest,mert sót és más ásványi anyagokat is viszel be. Máskor vigyázz magadra jobban!

máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy kis koplalás néha napján nem árt,

sőtt!

Na de vizet azt azért legalább nyomasd. Legközelebb ha megint hasonlo állapotban leszel majd,azt legalább ne felejtsd ki :D

máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Jobban vagy?🙂
máj. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igen jobban vagyok, és köszönöm a kérdést. Jól esik, hogy érdeklődtök.


Szerda este hazautaztam és vissza is jött az étvágyam.

Figyeltem arra, hogy ne egyek egyszerre sokat stb.


Azóta visszajött teljesen az étvágyam, bár kevesebbet eszem, mint szoktam, de nem baj. Az egészséges szintet hozom.


Továbbá egész jól vagyok lelkileg.

Valamint a volt barátnőm azt hiszem elgondolkodott a szakításon és hogy talán hibázott. szóval kissé megfordult a lelkivilágom állapota.


köszönöm a törődést és az aggódó kérdéseket. Jól vagyok és jól leszek.

máj. 30. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!