Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meddig lehet bírni ivás nélkül?

Meddig lehet bírni ivás nélkül?

Figyelt kérdés
Nem ittam kedd reggel óta ami már lassan 2 napja lesz mégse vagyok annyira rosszul csak szédülés meg fáradtság van rajtam. Enni pedig kb. egy hete ettem utoljára.

máj. 23. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy három napig. Aztán jön az izombénulás, szívritmuszavar, anyagcsere zavarok, vérnyomás problémák, a belső szervek károsodása, kóma, halál.

Mire is jó, ha nem iszik az ember?

máj. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok kibírom e hogy nem iszok sokan mondják így nem lehet megölni magad mert úgyse bírod ki életösztön meg stb. Hát pedig ez egyre könyebb már szomjúságot nem nagyon érzek inkább csak ilyen fura zavartságot meg fáradt vagyok de nem alszok vettem be koffein tablettát cigizgetek.
máj. 23. 01:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de elég hülye ötlet. Kaphatsz akár egy agyvérzést is tőle, aztán majd fekszel még harminc évet lebénulva valami lepattant elfekvőben.
máj. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Legalább akkor már nem leszek észnél
máj. 23. 01:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most sem vagy.
máj. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Hölgyek és urak, ilyen az, amikor valakinek alanyi jogon jár a Darwin-díj
máj. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Megmondom mi lesz a vége: hányás, láz, kórház, infúzió
máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem is biztos, hogy lesz előtte bármi tüneted, lehet, egyszerűen csak kómába esel vagy megáll a szíved az ionháztartás zavara miatt.
máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nem bírtam ki ittam
máj. 23. 16:55
 10/12 anonim válasza:

Engem nagyon inspirált a kérdésed!

Én is abbahagytam az ivast. Utoljára csütörtök este ittam, tegnap már semmi folyadékot nem fogyasztottam.

Neked kérdező a szomjúság tényleg elmúlt?

Én a falat kaparom egy kortyot vízért is olyan szomjas vagyok már!

máj. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!