Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? Segítsen...

Roxor3 kérdése:

Hogyan tudnék hízni? Segítsen már valaki! 55 kg szeretnék lenni de csak 38 vagyok és 14F.

Figyelt kérdés
Szeretnék 55 kg lenni de csak 38 kg vagyok. 14 éves fiú vagyok és étrendet irnátok össze nekem? Amugy hetente úszok 1 órát és sétálok,futok.
2010. nov. 2. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezz meg egy orvost
2010. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ha egy étrendet napi étrendet irnátok nekem és kipróbálnám pár hétig akkor az jó lenne.
2010. nov. 2. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
hány cm vagy?
2010. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A leghizlalóbb élelmiszerek a következők: lisztet tartalmazó ételek, kenyér és péksütemények, a sült és főtt tésztaféleségek, az olajos magok, olaj, dió, mandula, aszalt gyümölcsök, szilva, szőlő, banán, mák, cukorból készült édességek, csokoládé, tejszín, tejföl, vaj, zsíros sajt és zsíros felvágottak, füstölt kolbász, tepertő, zsíros marha- és sertéshős, bőrös kacsa- és libahús, kövér sonka, de a sor vég nélkül folytatható.


A hizlaló ételféleségeknek se szeri, se száma, íme néhány a bőséges felhozatalból: töltött káposzta tejföllel, zsíros húsból készült fasírt, füstölt kolbász, gulyásleves, sajtos rakott krumpli, rántott hús, majonézzel kevert ételek, szalonnás rántotta, rizses húsféleségek, gyorsétteremi ételek, libamáj, tésztaféleségek, nudli és szilvás gombóc, torta, parfé, csokoládékrém, tejszínes fagylalt stb.


A hízókúrának vannak bizonyos feltételei, melyeket a sikeres súlygyarapodás érdekében mindenképpen be kell tartani. Ezek éppen azok a szabályok, melyeket egy fogyókúrázónak el kell kerülnie, vagyis:


•Tartsunk pót-vacsorát közvetlenül lefekvés előtt. A menü lehet bármilyen édesség vagy süteményféleség, tejszínhabos kakaó, túrókrém cukorral és tejszínnel stb.


•Napközben és Tv-nézés közben is bármit nassolhatunk, amit megkívánunk: süteményt, csokoládét, diót, mogyorót stb.


•Végül ne feledjük, hogy a lényeg ebben az esetben is a rendszeresség, vagyis naponta legalább öt alkalommal kell étkezni, mindig azonos időben.


remélem segítettem:)

2010. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
157
2010. nov. 2. 17:00
 6/8 A kérdező kommentje:
ez a második valaszolónak irtam 157 cm vok
2010. nov. 2. 17:00
 7/8 AĐA válasza:
én 154 cm vagyok és 39 kg. nem lehet hogy csak azért vagyunk ilyen "könnyűek",mert alacsonyak vagyunk?? :P :D
2010. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AĐA válasza:
utolsó vagyok. ez az a kérdés,amit én tettem fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__1242988..
2010. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!