Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki tud segítsen legyen...

Aki tud segítsen legyen szives! Én 167cm vagyok és ma már kb 75kg. egyszercsak elkezdtem hízni (én a fogamzásgátlóra vezettem vissza) 55kg-ról híztam meg. Tudtok emberi fogyókúrás kajákat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Minidg ducinak tartottam magam,elkezdtem szedni a gyógyszert akkor lefogytam a fent említett 55kg-ra,aztán kb 4évre rá abbahagytam a gygyszert elkezdtem hízni rohamos gyorsasággal. A fogyókúra gyógyszerek sem segítenek(orvos írta).Ha már végképp nem fogok tudni visszafogyni annyira amennyi voltam legalább a mostani állapotot jó lenne megtartani. Tehát a kérdés: olyan ételeket kérnék hogy írjatok ami a mindennapi élethez tartozik(tudom kinek mi...)de gondolok itt:

-főzelékekre

-levesekre

-húsokra

-egytálételekre

-stb...


Előre is köszi.


2010. jún. 9. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
jó nagy pohár víz egy kiadós futás után ;)
2010. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
ja és kérj másik tablettát a nőgyógyásztól ;)
2010. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
47%
Szia! Én ajánlom neked a por leveseket,és hat után ne egyél. Illetve a joghurtokat, kakaó müzlivel stb.
2010. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nőjél még egy kicsit.
2010. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
inkább mozogni kéne, dehát büdös a munka és azthiszed hogy egykis koplalással letudsz fogyni...
2010. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak porlevest ne!!! Gusztustalan mű szemét.
2010. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
De szemetek vagytok! Miért kell sértegetni? Már itt is ez van....nem hiszem el. kérdezőnek bocs az offért, de itt ebben a témában volt eddig a legjobb a helyzet, de már itt is egyre gyakoribb SAJNOS.
2010. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

az értelmes hozzászólásokat nagyon szépen köszönöm...

a büdös munkáról csak annyit hogy én még anno tesi óráról is fel voltam mentve bizonyos betegség miatt amit nem részleteznék, épp ezért írta az orvos fel a fogyasztó tablettát, nem véletlenül....de egyébként mindenki magából indul ki...


ezért is kérdeztem úgy hogy ha már lefogyni nem tudok akkor próbáljam megtartani a mostani súlyt...

előre is köszi a további hozzászólásokat!!

2010. jún. 10. 09:15
 9/10 anonim ***** válasza:

A porleveseket és műkajákat felejtsd el egy életre. Tele vannak adalékokkal, ezek is felelősek az elhízásért. Minél frissebb és természetesebb alapanyagokat használsz, annál jobbak az esélyeid. A finomított cuccok is kerülendők, úgy mint fehér liszt, finomított cukor, de még a fehér rizs is, és minden, amiben ezek vannak. Helyette: finomítatlan nádcukor (nem csak "barna", az nem elég), vagy nyírfacukor (az édesítő szintén műanyag), teljes kiörl. liszt, barna rizs, bulgur.

Minél több nyers zöldség, gyümölcs, hal, csirke. Tejtermék is jó.

A zöldség párolva is jó. Néha lehet főzeléket, de ha szarrá főzöd a növényt, nem sokat ér, ráadásul a rántás és habarás fölösleges kalória, még teljes kiörl. liszttel is, de néha azért lehet természetesen.

Ez mind emberi kaja, sőt, ez az igazán emberi, ha csak olyat eszel, ami tápláló, egészséges, és szükséged van rá. Mert műanyagra meg finomított szarokra meg kristálycukorra nincs szükséged.

Reggeli: 1-2 szelet teljes kiörl. kenyér, sonka, sajt, sok és többféle zöldség.

Tízórai, uzsonna: natúr joghurt, kefír (joghurtba lehet gyümölcsöt és mézet tenni, a megvehető gyüm.joghurt cukrozott), gyümölcs

Ebéd, vacsora: zöldség bármilyen formában és minden mennyiségben, hússal, vacsorára hússal, sonkával vagy sajttal, estleg virsivel. Kész öntetek hízlalnak, natúr joghurtba keverj fűszereket.

Üdítő felejtős, a 100%-os is, kivéve ha magad csinálod.

Természetesen ünnepekkor, szülinapokon meg lehet inni egy pohár kólát és lehet enni 1 szelet sütit, de még akár kettőt is. Néha, nem hetente!! Jön a nyár, heti 2 gombóc fagyi is belefér, ha nem fogyózol kifejezetten, de ez is tömény cukor, nem igazán van szükséged rá.

2010. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes hozzászólást!szép napot!
2010. jún. 11. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!