Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi rá az esély hogy...

Mennyi rá az esély hogy visszahízok? Többi_lent

Figyelt kérdés

beteg voltam.. ment a hasam + hánytam világba.. teljesen lefogytam.. nem ettem három napig szinte semmit...

mennyi arra az esély hogy visszahízok?

mit csináljak hogy ne hízzak vissza?

előre is köszönöm a válaszokat.^^


2010. nov. 4. 12:08
 1/3 Rokagomba91 válasza:

Az a baj, hogy nem ilyen egyszerű a dolog. :D

A hasmenés és hányás általában kiszáradást okoz, az meg, hogy nem ettél semmit az meg azt okozta, hogy az izmaidba eltárolt szénhidrát felhasználódott.

Szóval, amennyit fogytál a mérleg szerint az csak az elvesztett folyadék tömege meg a szénhidráté, vagyis, minden amit megiszol, az fel fog szívódni és néhány étkezés után újra el fog raktározódni a megfelelő mennyiségű szénhidrát.

Szóval vissza fogod szedni hamar. :D

De ez nem azt jelenti, hogy mostantól ne igyál és ne egyél semmit, mert az csak súlyosbítja a dolgot, inkább igyál sokat, aztán majd utána gondoskodhatsz a súlyproblémáról (már ha van :D).

2010. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

höhö.. hát igazából nem sok minden fogynivalóm van de én érzem magamon..×D

ez kedves volt " már ha van "

szóval akkor most semmit sem fogytam jaaj de jó..-.-

sose fogom leadni a pocakomat="(

köszönöm a választ

2010. nov. 5. 12:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddzél akkor letudod fogyni a pocakod
2010. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!