Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A naposimot hogyan kell...

A naposimot hogyan kell szedni? Naponta? Edzés előtt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gyúrós, csak a munkatársam aki vette ezt a valamit nem tudja mikoronként kell szedni és nincs nete! Ezért én kérdem meg neki...
2011. szept. 7. 20:21
 1/4 dirtboy ***** válasza:

tegyük fel hogy elhiszem hogy nem neked kell.de aki azt sem tudja mit csináljon vele az minek vesz ilyen szarokat????

elárulhatnád, kíváncsi vagyok rá

2011. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom engem nem is érdekel de ha nekem kéne, egy ilyen oldalon név nélkül miért ne írnám már ide!??? Akkor nem lenne mind1? Csak én nem értek ehhez és nem akarok hozzászólogatni, azért írtam meg hogy nem nekem kell az infó!
2011. szept. 7. 20:33
 3/4 dirtboy ***** válasza:

jójó csak ennyi erővel neked sem kellet volna le írnod hogy nem neked kell hanem másnak mert ez így magyarázkodásnak hat.elég lett volna annyi hogy hogy kell szedni.

a kérdésre válaszolva nem tudom mert én még soha nem szedtem semmilyen szteroidot és nem is fogok.

haverodnak sem ajánlom úgysem fog elérni vele semmit mivel ha már azt sem tudja hogy mit kezdjen vele így nem is hiszem hogy van valami fogalma az izomépítésről.

2011. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TOMAtm ***** válasza:

naponta kb 30-60 mg ot egyenletesen elosztva a nap idejére(értsd: kb 8 óránként 10-20 mg) mert kb 4-6 óra a felezési ideje.

nem szedném,de te tudod....valszeg hamis ugyis,ha szerencséd van pez cukorka és nem valami vegyészeti méreg.

2011. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!