Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van mindig hányingerem,...

Miért van mindig hányingerem, ha nyers hagymát vagy fokhagymát eszem?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, megettem reggelire 4 nagy gerezd fokhagymát, de most a hányingerrel küszködöm. A hagymától ugyanez van, pedig az is nagyon szerettem nyersen.. Valaki tudja mitől van ez?
2010. nov. 24. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagy az illóolaj tartalma,ezért kell sírnia az embernek,ha hagymát pucol,vagy szeletel.

Ugyanez az illóolaj irritálhatja a gyomrot,de a beleket is.

2010. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem az epem nem birja, ha sokat eszem belole.. egyebkent en is szeretem, ezenkivul nagyon tisztitja a szervezetet, a beleket. Erositi az immunodat, es jo Candidara is. Szerintem egyel belole kevesebbet, semmikepp se siman semmi nelkul. Probald meg kombialni vmivel. Es egyszerre max egy hagyma, egy fokhagyma...Fozesnel viszont hasznalhatsz tobbet is.
2010. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!