Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az amit általában minden...

Mi az amit általában minden diéta során kerülni kell? kezdö vagyok, még sosem diétáztam.

Figyelt kérdés
de most azt hiszem el kell kezdenem egy betegség miatt.nincs túlsúlyom csak 4 kg.vagyis alig,tehát fogynom nem kell.
2010. nov. 29. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod meg, milyen betegségről van szó, SENKI nem tud érdemben segíteni. Aki igen, az csak találgat, és lehet, hogy több kárt okoz, mint hasznot.

Pl. ha cukorbeteg vagy, a szénhidrátot kell kerülnöd.

Ha laktózérzékeny, a tejet. Ha gluténérzékeny, akkor a gabonaféléket. Ha köszvényed van, a húst.

Ha gyomorrontásod, akkor meg csak főtt krumplit, rizst, répát meg sütőtököt ehetsz.


Szóval? Mi a gond?

2010. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az amit általában minden diéta során kerülni kell?...mindazt, amit a doki megtilt ;)
2010. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
általánosságban értettem,amugy PCOS vagyok és valószínüleg diétáznom kell majd.az azt hiszem a szénhidrátokra fog koncentrálodni ugye?
2010. nov. 29. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. NINCS "általánosságban". A PCOS nem ugyanaz, mint bármi más betegség. Speciális diétája van, és igen, a szénhidrátokkal van kapcsolatban.

[link]

Az Életmód menüpont alatt van a diéta, mindent megtalálsz.

Még egyszer mondom: nincs "általánosságban". Amit rád alkalmazni KELL, az más betegségre nem feltétlenül igaz.

2010. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!