Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit hallottatok a lúgos...

Mit hallottatok a lúgos vízről, a sav-bázis por keverékről, mennyire hatásos refluxos beteg esetében?

Figyelt kérdés
Nyelőcsővön, garaton elég nagy kiterjedésű felmaródást mutatott ki a gyomortükrözés és rendkívül erőteljesen köhögök is, rohamszerűen.
2010. dec. 6. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is nem régen voltam tükrözésen. Hála Istennek " csak " hurutos a gyomrom. Viszont előtte még azt hittem refluxom van. Ekkor én is próbáltam mindenbe kapaszkodni.Ezzel is amit kérdeztél. Ekkor egy magát végzős orvostan hallgatónak hivó személy leirta, hogy nem szabad beavatkozni az emberi PH-ba, mert az halált okoz. Ez még gyerekcipőben jár, nagyobb bajt okozhat, mint a reflux kellemetlenségei. Ál tudomány. A refluxot gyógyszerekkel már jól kezelik. Az egész savasitás-lugositás népvakitás.
2010. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!