Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék hízni! Nagyon sokat...

Szeretnék hízni! Nagyon sokat eszek és jó zsírosakat! Az anyagcserém nagyon gyors és 48KG vagyok. Mitől tudnék hízni esetleg izomra nőni?

Figyelt kérdés

Nem nem vagyok raj és nem ezért szeretnék hízni!!!!

Csupán elkeserít hogy 48KG vagyok (23éves vagyok)

Próbáltam creatin-t, protein-t tömni magamba de semmi!

Minden megoldás érdekel!!!! Annyira elvagyok keseredve a pici termetem miatt hogy már az illegális dolgokkal is bepróbálkoznék csak had szedjek fel egy pár kilót!

Várom az ötleteket és kérem aki bántani akar azért amiért nem vagyok megelégedve magammal az ne tegye!!!!


Köszönöm!!!!!!!!!!


2010. dec. 17. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van étvágyad és sokat eszel az rendben van. De az nem mindegy, hogy mit eszel és milyen rendszerességgel. Próbálj mindig ugyanabban az időben étkezni, ha teheted napi 5x (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora). Inkább többször "kevesebbet" egyél, mint néha hirtelen sokat! Zsírra is van szüksége a szervezetnek, de a túlzott zsírfogyasztás kifejezetten egészségtelen. Figyelj, hogy kielégítő tápértékű ételeket fogyassz! Tejterméket, zöldséget, gyümölcsöt, kenyér és gabonaféléket, húst, halat is egyél.

Az illegális teljesítménynövelő szerek nem helyettesítik a megfelelő táplálkozást. A szervezet csak akkor tud mire építeni, ha megfelelő tápanyagokat viszel be.

2010. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Üdv!

Ezek szerint mégse eszel eleget (fehérjéből napi 100g kellene, szénhidrátból kb 300-400).. Kreatint és fehérjét felesleges volt szedned, mivel izomépítésre valók, és ha nem edzel nincs mit ugye építeni.

Én személy szerint Scitec termékek közül JUMBO tömegnövelőt ajánlom (zöld), napi 220gram két részre szedve (ez tartalmaz 50g fehérjét és 150g ch-t), reggel éhgyomorra, és lehetőleg edzés/testmozgás után, vagy este lefekvés elött (de ez erős zsírosodáshoz vezet/vezethet). Napi 4-5 étkezés legyen meg, illetve a megfelelő folyadék bevitel. 1 hónap után látható lesz a súlygyarapodás.:) Remélem tudtam segíteni.

2010. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helló!


Nem írtad a nemedet és hogy hány centi vagy, ami azért fontos lenne.


Átérzem a helyzeted, mert én 6 évvel ezelőtt voltam 21 évesen férfiként 180 cm és mindössze 50 kg voltam, borzalmas volt, ezt csak az tudja átérezni, aki ilyen helyzetben van.... Ma már 70 kg vagyok szerencsére és sztem normálisan, átlagosan nézek ki, sőt inkább sportosnak.


A creatint, proteint, táplálékkiegészítőket felejtsd el, mert azok egyszerűen átmennek rajtad, felesleges pénzkidobás egyelőre.


Amit korábban írtak teljesen igaz, a táplálkozásod kell először rendbe tenni, a napi ötszöri étkezés a fontos(de minimum 4), a sokszor keveset elv a célravezető, tudom, hogy nehéz, de ez van, meg kell szokni, reggelire igyál tejet, kakaót, naponta többször vajas kenyeret, de jól kend meg vajjal, hozzá tojást főzve(nem nyersen!!!!), rakhatsz rá parizert, lehet változatosan is csinálni, zöldség, gyümölcs is legyen, szokásos kaják krumplival, rizzsel, hússal, rántotta, tükör tojás, de inkább keveset, hogy meglegyen a többszöri étkezés.


Na és amit a többiek nem írtak: az bizony az edzés.

Tudom, hogy azt gondolod, hogy az is jobb lenne, ha simán elhíznál, de ez sajnos neked nem fog menni, nekem sem ment, ilyenek vagyunk genetikailag, edzés nélkül sem fog menni sajnos.


A testedzésnek azt csináltam, hogy vettem egy fekvenyomópadot itthonra, mert ugye konditerembe egyszerűen szégyelltem lemenni, vettem egy 10 kg-os rudat és hozzá vagy 15-20 kg súlyt elsőre, az elején még 20 kg-t sem bírtam kinyomni, de aztán fejlődtem persze fokozatosan, heti 2 edzéssel kellene indulni, hogy szokjad, majd pár hét után heti 4 edzés lenne az optimális sztem(ezek olyan 2 órás edzések voltak nekem itthon, mert kezdőként azért kell pihenni a sorozatok között rendesen), én lejártam futni, kocogni(sétákkal megszakítva persze) is hetente egyszer-kétszer(este persze, hogy ne nagyon lásson ember), bár ez nem ajánlott állítólag, de nekem jól esett, jót tett sztem az étvágyamnak is.


Én sem gondoltam volna az elején, de félév alatt olyan szintre jutottam, hogy már kifejezetten sportosnak néztem ki, mondom 50 kg-ról indultam, fél év alatt felmentem 70-re, de egyébként már 1 hónap után is észre fogod venni magadon a változást. :)


Ja és a kajálással és az edzéssel utána sem nagyon lehet felhagyni, mert mi genetikailag olyanok vagyunk sajnos, hogy fogyunk nagyon, ha nem eszünk, az edzéssel meg az evés is könnyebb, én hetente 2-szer edzek már csak 1-1 órát szinten tartásnak.


Írhatsz privátot is, ha akarsz, leírhatom akkor a táplálkozásos dolgokat, az edzéstervem, elég alap egyébként, fekvenyomás, bicepsz, tricepsz stb.

2011. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!