Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl gyors lenne az anyagcserém?

Túl gyors lenne az anyagcserém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy jó ideje már küzdök egy olyan dologgal amire csak mostanában figyeltem fel, és aggódom. Én mindig is vékony srác voltam, hiába ettem sokat, egészségeset, stb, sosem értettem miért van ez gondoltam majd ha "felnövök" hírtelen elkezdek hízni. De nem így lett, a napokban lettem figyelmes rá hogy minden étkezés után kb 5perc-re rá már mennem kell wc-re, napi szinten 6-12x szer kell nagy wc-znem és ez szerintem nem egészséges, arról nem is beszélve hogy szerintem ennek köszönhetően nem csak hogy nem hízok egyáltalán, de még éhes is leszek étkezés után kb 1-2 órára rá. Mi lehet az oka ennek? Esetleg túl gyors az anyagcserém, vagy valami belsődleges probléma lehetne? Akiknek vannak ötletei, elképzelései megköszönném ha megosztaná velem, esetleg ha halott már ilyenről, vagy vele is történt szívesen elolvasnám. Előre is köszi a válaszokat! 21/F


2011. jún. 13. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Felgyorsult az anyagcseréd. Ez legtöbbször adottság, de lehet kóros háttere is. Pl fokozott pajzsműködés. Nem ártana orvosnak elmondani és kizárni a betegséget.
2011. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de gondolod hogy foglalkozik ilyesmivel az orvos tudomány? Picit tartok tőle hogy lemegyek a házi orvoshoz és közli velem hogy huzzak haza a "hülyeségeimmel" és páros lábbal kirug:P Tehát ez lehet valami betegség is, amit kezelni/kezeltetni kellen?
2011. jún. 13. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt nem az anyagcsere sebességével van baj, hanem a kaja lebontásával. Menj el orvoshoz, ne félj nem fog elküldeni, ez már elég komoly anyagcserezavar.
2011. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem zavarnak el. Ezt komolyan veszi minden normális orvos.
2011. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszi a biztatást :) Azt hiszem most már muszáj leszek mert már kezd kellemetlenné válni
2011. jún. 14. 14:40
 6/6 soma9111 ***** válasza:
Miujag veled azóta? Mit volt?
2023. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!