Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet viszonylag...

Hogyan lehet viszonylag egészséges étrendet, a lehető legkevesebb ráfordítással kihozni?

Figyelt kérdés

Ötletek, tanácsok?

- legfeljebb 800-1000 ft/nap

- (kevés főzés) nem a legfontosabb

- minőség > mennyiség (inkább jobb, mint több) de hol az egészséges arány:)


2010. dec. 24. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:

hát figyi.amit írni fogok nemmondom h szuperegészséges, de jobb mint az ahogyan korábban ettem, és nemtúlnagy ráfordítás az egész.

a cukrot kiiktattam az életemből, eddigsem voltam egy nagy cukorfan. nemnagyon hiányzott sose.

vettem zabpelhyet, meg búzakorpát, a zabpelyhet joghurtokba teszem (napi 1-2 joghurt) és úgy eszem, egész jó íze van. a búzakorpát panírba teszem finom liszt helyett. finomabb, meg ropogósabb lesz tőle a panír. teszek bele egykis teljes kiörlésű lisztet is azért.

húsból én bármilyet megeszek, de pl szíros ételeket húsból (pörkölt pl) azt ritkábban eszem. eszek hozzá kenyeret (nem fehéret) jobban segít nekem felszívni a zsírt.

minden ébredés után megiszok egy pohár langyos vizet....nemtom mér jó, de vhogy jobban érzem tőle magam.

én eddig alig ittam amúgy, most rávettem magam h többet iszok, és télleg jobb, leszámítva h 5 percenként pisilni járok, de majd elmúlik. (remélem)

na én ennyit tudtam hozzáfűzni. ezek nem nagy változások, de nekem picivel jobb így a közérzetem amióta ennyit változtattam.

2010. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!