Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak hogy megint...

Mit csináljak hogy megint annyit egyek mint régen?

Figyelt kérdés
Múlt héten egy napig beteg voltam, olyankor sokan nem esznek semmit aznap mert nincs étvágyuk. Ilyen nekem is sokszor volt de miután meggyógyultam mindig újra visszajött az étvágyam. Most azonban az eltelt 4 nap alatt annyit ettem összesen, mint máskor 1 nap reggelire. És még olyan kaja sincs amit kívánnék csakhogy egyek valamit. Lehete összeszűkült a gyomrom? De hogy csináljam vissza, ha nem is bírok ránézni az ételre? És nem is szédülök meg nincs is semmi bajom emiatt. Viszont tudom hogy ez így nagyon nem jó ezért tudtok mondani valami tppet hogy újra olyan legyen az étvágyam mint régen? (régen teljesen normálisan étkeztem, 3-4szer naponta.)
2011. jan. 2. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Csinálj egy kis Supradyn F vitamin kúrát, nagyon jó készítmény, megerősít, és étvágyat is hoz.
2011. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!