Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan gyógyszer, vagy...

Van olyan gyógyszer, vagy egyéb készítmény, ami lassítja az anyagcserét?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon vékony vagyok, legalább 5 kg-t szeretnék hízni. Már próbálkoztam azzal, hogy zsírosat ettem, meg sok csokit, stb, de semmi. Mostanság jöttem rá, hogy valószínűleg túl gyors az anyagcserém, azért vagyok ilyen vékony. Mert ha megeszem ugyanazt az egy tál ételt, amit egy másik, nekem fél óra se telik el, és már szó szerint korog a gyomrom, és éhes vagyok, és azon agyalok, hogy mit ehetnék. Más meg vígan el van estig azzal az étellel. Az viszont nem működik, hogy egész nap eszek, mert sajnos van annál jobb dolgom is. Ezért kérdezem, hogy le lehetne lassítani az anyagcserémet valahogy?
2011. jan. 2. 20:41
 1/1 Béresné Juhász Gabriella ***** válasza:

Kalcium és cink, lassítják az anyagcserét, én spray formájában vinném be őket, mert az a leghatásosabb.

Üdv: Bejuga

2011. jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!