Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhség ellen mi válik be?

Éhség ellen mi válik be?

Figyelt kérdés
114 kg vagyok.egyszer már sikerült lefogynom félév alatt 32 kg-ot.Most is szeretnék lefogyni,de egyszerűen az éhség ellen nem tudok mit tenni!
2011. jan. 3. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Ahahahahaaaaa ...még jó, h azért írtál magyarázatot, mert csak úgy magában a kérdés elég vicces lenne LOL


Hát sztem vmi étvágycsökkentő, beszélj a körzeti orvossal, vagy vmi.....mert amúgy sztem az éhség ellen csak az evés válik be igazán, azt meg ugye kerülni szeretnéd :)

2011. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
puffasztott rizs v búza. én szeretem sztem fincsi :P
2011. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha az ember kibír pár napot, utána meg lehet szokni a kis adagokat. Úgy csináltam, hogy kinéztem egy ünnepes hosszú hétvégét, amikor garantáltan semmi nem volt nyitva, és nem vásároltam be kaját, csak a minimumot. Hiába kapartam a falat, nem volt mivel teletömnöm a hasam. Mire kinyitottak a boltok, addigra meg már túl voltam a nehezén. Egyébként ha nagyon éhes az ember, egy alma vagy répa is sokat segít, kalória meg ugye alig van benne. Az is jó, ha előbb iszik az ember (vizet), és csak utána eszik.
2011. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetris ***** válasza:
51%
Rágógumiiiiiii!!!!!!!
2011. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. ne koplalj

2. egyél 4-5x kevés adagokat


ha így is éhes vagy, gondolj arra, hogy ennyit megér az a -10, 20 kg minusz..

2011. jan. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Tic-tac!

Csak 2 kcal :)

Nekem bevált :)

2011. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igyál vizet! teliti a gyomrot , igaz rövid ideig tart de jobban kihuzhatod a következö étkezésig
2011. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!