Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A romák mért olyan túlsúlyosok...

A romák mért olyan túlsúlyosok a többségük?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 22:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
mert elzabálják az adófizetők pénzét és döglenek egész nap,sztem evidens,neked nem?
2011. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert zabálnak, és imádják a tésztát!
2011. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert mi nem a hasunkon sporolunk sz..rago ko..csogok
2011. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
náluk a kövérség és a fux a jólét jele. tényleg.
2011. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez megint csak egy általánosítás. A nem cigány emberek között is akad túlsúlyos szép számmal. Nézzétek meg az amerikaiakat. Hány túlsúlyos ember él odaát származástól függetlenül. Ezek a kérdések sajnos csak gyűlöletet szítanak, szeretet helyett.

Elképzeltetek már egy olyan világot, ahol az emberek többsége a szeretetre törekszik gyűlölet helyett?

Hát nem volnánk mindannyian boldogabbak egy ilyen világban?

2011. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
genetika+életmód :D
2011. jan. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem van romacsalád ismerősöm és tényleg azt tapasztalom náluk, hogy nagyon sok húst esznek, ami általában, akárhogy van elkészítve az a lényeg hogy minnél zsírosabb legyen, mert szerintük az az igazi, és a hozzá való köretek közül is hiányzik a salátaféle. Sok a tészta, a fehérkenyér, és az az érzésem hogy náluk valaki mindig disznót vág, mert soha nem hiányzik nálluk a hurka, korbász, szalonnaféle, tepertő.... Hát nállatok nem tudom mi a szokás, de próbálj meg egy kicsit több zöldségfélét enni az étkezésekkor, és két étkezés között almát, mert az alma nagyon jó étvágycsökkentő, és kicsit zsugorítja is gyomrod és nem kívánsz annyit enni. Mozogj kicsit többet, és kitartás, mert mint mindenhez, ehhez is idő kell, hogy látványos eredményt érj el.
2011. jan. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23:37!Te melyik szektához tartozól?:-).Egyenek csak zsírósat,legalább hamarabb megd*glenek..60évet kevesen élik meg közülük..:-)hehe
2011. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tartozom egy szektához sem, ha a vallási hovatartozásomra vagy kíváncsi hagy idézzek neked Dombi Ferenctől aki állítása szerint Jézus médiuma, azaz ezeket a mondatokat Jézus mondta neki:


Semmi értelme olyan templomba járni, ahonnan nem a szeretet és béke légkörét viszitek magatokkal. Komolyan rá kell ébredned arra, hogy nem vagy már gyerek, akit csak úgy fel lehet pofozni lelkileg a templomban. Neked nem nyakörvvel a nyakadban kell hitoktatást végezned, hanem az Én Lelkem irányítása alatt kell tanúságot tenned Mellettem úgy, hogy az vonzó legyen azok számára, aki már rég kiábrándultak a papi basáskodásokból, s ugyanakkor nem akarják magukat elkötelezni olyan szektáknak, melyekről érzik, hogy tiszavirág életükkel úgyis hamarosan lecsengenek, s csak az marad meg belőlük, ami Velem azonos bennük.


Csak a vak nem látja, hogy a hatalmaskodó egyházi intézmények ideje már lejárt a gondolkodó emberek szemében, mikor vallásról van szó. Ma már sem máglyákat nem tudnak gyújtani papjaitok, sem börtönökkel nem tudnak ijesztgetni benneteket. Igazán már a pokollal sem, mert egy gondolkodó ember, aki papjaitok életét szemléli, ezekben annyi kivetnivalót talál, hogy komolytalannak érzi a kárhozattal ijesztgető szavak súlyát szájukból. Gondolkodó emberek tudják, hogy Istennek nincs szüksége sem papokra, sem hívekre. Az embereknek van szüksége Istenre, Akihez ma könnyebben kerülnek közvetítő nélkül, mint a mai úgynevezett főközvetítőkkel.


Vallási vezetőitek annyira leváltak a ti életetek vonaláról, hogy meg sem értik ma már, mi az, amire annyira szükségetek van lélekben, hogy adományaimban gyümölcsözően működni tudjak bennetek.

2011. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

ON: nem sportolnak.

OFF: bazz te tényleg durva arc lehetsz ezzel a "nem" vagyok szektás szöveggel xD

2011. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!