Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Extrém túlsúlyosok vannak itt...

Extrém túlsúlyosok vannak itt (100kg fölött), akik valóban fogyni akarnak és tudnak is?

Figyelt kérdés
Először furcsának tűnhet a kérdésem, de arra lennék kíváncsi, hogy miért csak azok írnak ide, akik max 15kg felesleggel küzdenek. Nem hiszem el, hogy igazán kövér emberek nem akarnak fogyni, nem akarnak érdeklődni, stb. Alig találkozni ilyen kérdéssel. Én extrém kövér voltam, és még vagyok is, bőven van még miből fogynom, de haladok, ám mindig csak olyan diétázók kérdéseit olvasom, akiknek nem életveszélyes a súlyuk. Biztosra veszem, hogy sok ember van itt, akinek igen, de valamiért nem kérdeznek, nem írnak.
2011. jún. 18. 08:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl 23-25 kg-ot szeretnék fogyni. Most ennek az oldalnak a segítségével, és akarattal+ kitartással. -13kg-nál járok .
2011. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagy súlyból könnyebb elkezdeni fogyni egy hirtelen életmódváltással (meg akaraterővel, amit nem neten kell szerezni hanem magadban). Általában mindenki az utolsó 10-15 kilóval szenved meg, és ehhez kér segítséget.


Amúgy a Hoxát ajánlom, ott olvashatod nagy túlsúllyal küzdők naplóit, tapasztalatait, beszélgethetsz velük. Nagyon jó oldal. (bár gondolom ismered, ha egy ideje foglalkoztat a fogyás téma :P)


www.hoxa.hu


Amúgy a másik indok, hogy sokan vannak extrém túlsúllyal, akik annyira reménytelennek ítélik a helyzetet hogy meg se próbálnak változtatni. Ők meg ezért nem írnak.


Ugyanis ha nagy súllyal valaki jelentősen változtat az étkezésben, nincs olyan hogy ne történne változás. Tehát ha nem írnak az azért van, mert

1. kevesebbet esznek és működik

2. tesznek rá magasról


Nagyon sok sikert és kitartást kívánok Neked!

2011. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Én majdnem 100 kilóról indultam, most 89-90 vagyok. Olyan 70-75-re szeretnél lefogyni, akkor voltam az a "kicsit husibb, de nem kövér" kategória, ami nekem tetszett. :)


Szerintem ez már elég extrém. :) Bár sosem nézett senki 100 kilósnak, mert nem csak zsír, hanem izom is van rajtam, talán emiatt kevesebbnek látszom.

2011. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én extrém túlsúllyal szenvedek, szoktam válaszolni is meg kérdést is feltenni....Magamból kiindulva akinek ilyen jellegű súlyproblémája van, nem fogja minden kérdésben ezt szívesen leírni, hiába vagyunk annonymek de mégis szégyeneljük a valós igazságot leírni és ezt nap mint nap tudatosítani, még ennél is jobban, már tudjuk ez így nem jó....Én még eddig nem írtam le itt soha, 111 kg-ról kezdtem és most 102 vagyok, voltam már 116 kg-is a 176cm-hez:-( Mindazonáltal, hogy kövér vagyok lustának nem mondanám magam, imádok sportolni csak voltak életszakaszaim amikor minden más fontosabb volt). És persze próbálkozások tömkelegei a hátam mögött, egyszer régebben leadtam 23 kg sok sporttal még 16 évesen de azóta a duplája vissza jött. Szerintem igazán soha nem ettem sokat csak szar minőségű cuccokat és ez a baj meg valószínűleg egy kis hormon probléma is bejátszhat. (sosem volt rendszeres a menstruációm) Szóval én szeretném elérni az álom 70 kg-ot, remélem ha sikerül is akkor sem fog egy pár év alatt vissza jönni, igaz most már okosabb vagyok, mert egyszer már pórul jártam...Röviden azt hiszem ennyi.
2011. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igaz, én nem 100 kiló fölöttről indultam, de mivel az ideális testsúlyom több mint duplája volt rajtam, ezért nevezhető extrémnek. Mikor kezdtem, 88-90 kiló voltam 152 (!) centihez. Mivel cukorbeteg lettem, ezért változtatnom kellett az életmódomon. Így, egy év alatt fogytam le 72 kg-ra. Még folytatom, mert messze van a 45-47 kiló, amit az orvosom szerint el kell érjek.
2011. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én 97,5 kg-ról indultam , és most 85 vagyok. 70-75 kg-ra szeretnék lefogyni.
2011. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 105 kg vagyok és tettem már fel párszor kérdést. DE igazából elég sok mindent tudok a diétákról meg arról mit kellene ennem, mivel voltam már anorexiás is, szálkás sportoló is, egyszóval minden...Tisztában vagyok a hízásom okával és azon min kell változtatnom.


Pont hétfőn el a diétát, december végégig szeretném visszahozni a régi formámat.

2011. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem fogyás szempontjából mindegy hogy 15 kiló van rajtad vagy 40. nyilvánvaló ha 40 kiló felesleged van akkor több időt vesz igénybe a fogyás. de pl diétás alapelvek nem változnak.
2011. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én 132kg voltam a 160cm-hez! sohasem érdekelt, hogy ki mit gondol, de az utóbbi időben nagyon is elegem lett a beszólogatásokból.2,5 éves a kislányom, szeretném látni felnőni, és nem akarom, hogy a barátai mjd velem cikizzék, de én sem éreztem úgy jól magam. Már fogytam 9 kg-ot, de 75-ig nem akarok megállni. Messze a cél, de nem reménytelen!
2011. jún. 18. 13:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, végülis sikerült? Én 118 kiló vagyok, már minden francot kipróbáltam... de semmi.
2017. okt. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!