Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tisztítókúra keserűsóval,...

Tisztítókúra keserűsóval, vélemény?

Figyelt kérdés

Van egy keserűsós tisztítókúra (déltől 4x 2 dl keserűsós víz, este oliva, meg grapefruitlé) aki ismeri mondja el, hogy hatásos-e, valóban tisztít-e, nem veszélyes-e? Esetleg, hogy mi miatt van ilyen hatása, mert elvileg vesét, májat tisztít, nem csak a beleket.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 8. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert szeretnék amúgy belsőlegesen tiszta lenni. De tkp. mitől tud megtisztítani akármi is? És biztos, hogy ez jó nekem?
2011. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A keserűsó az csak meghajt, szóval a beleidből távozik az, amit az elmúlt pár napban ettél. Mindenesetre ha kipróbálod, igyál mellette nagyon sok vizet.


Amúgy szerintem az a legjobb, hogyha egészségesen táplálkoztok (vitaminokra, vízmennyiségre figyelve, táplálékpiramist szem előtt tartva). Ha a vese és a máj egészséges, akkor a legtöbb méreganyag normálisan távozik a szervezetből.

2011. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem. Nincsen semmi bajom, de olvasom a hirdetésekben, hogy mosassa ki magát, meg a beleit. Tehát ez csak akkor kell, ha a más, vagy a vese nem működik, és ezt pótolandó kell a belső purgálás?
2011. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából ezek a tisztitó kúrás hirdetések csak reklámfogások, hogy ilyen meg olyan termékeket jobban vegyenek az emberek. Ha egészséges vagy, akkor nincs szükség ilyenekre, ha meg máj/veseproblémád van, akkor az orvosok úgyis diétára fognak.
2011. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat.
2011. jan. 10. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben nem lennék olyan biztos,hogy ha egészségesnek érzed magad nincs szükséged tisztításra.Bár úgy lenne!De amilyen körülmények között élünk,amilyen levegőt belélegzünk,amilyen vegyszerekkel mosakszunk,amilyen aromákat és tartósítókat benyelünk...a máj egy rendkívül jól regenerálódó szerv,de ennyi **arhoz még nem szokott hozzá.És ha a májjal bármilyen gond van,akkor jönnek a bőrbetegségek,allergiák,stb.
2011. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!