Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől fogytam 2 hónap alatt 2...

Mitől fogytam 2 hónap alatt 2 nadrágméretet is?

Figyelt kérdés
November végén lettem nagykorú, előtte pár nappal vettünk nekem farmert (télen is azt hordok, harisnyával), akkor 30as számút kellett venni, mikuláskor vettem térdnadrágot (farmert) meg csizmát,abból már 29es kellett. Kb másfél hete megint új farmert kellett vennem, mert nagy volt rám az összes. 28asat vettünk, de ismét nagynak érzem, még az övet is a legbelső lyukba akasztom, de érzem, hogy csúszkál. Mitől fogytam le ennyire? Nem nőttem, mert mérem magam 2havonta, és nincs változás. Súlyomnál esetleg 1-2 kg ment le, de szerintem azt vissza is híztam. Nem koplalok, nem sportolok (karácsonyra kaptam kiskutyák, elég sokat sétálok vele, talán ez a megoldás?), esténként nassolok, chipseket eszek. Ez egy betegség előjele lenne, vagy csak a kutyus miatt mozgok sokkal többet, és emiatt fogytam le?
2009. jan. 29. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem még fiatal vagy, kicsi az esélye, hogy valami komoly betegséged lenne (gondolok itt rák, aids stb.) ami miatt fogytál volna.

Lehet valami kisebb probléma, pl valami túl vagy éppen alul működik stb. De ezeken tudnak segíteni.


De az is lehet, hogy ez nálad természetes ebben a korban.

Menj el orvoshoz, mondd el neki a problémádat és ő többet tud mondani, és csinál egy kivizsgálást is lehet és akkor meg lesz a probléma gyökere.

2009. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjel el a haziorvosodhoz, es kerjel kivizsgalast, mert ha nem fogyozol, nem sportolsz, akkor nem szabadna fogynod igy.
2009. jan. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hétfőn elmegyek orvoshoz...:S
2009. jan. 30. 06:44
 4/4 A kérdező kommentje:
de köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 30. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!