Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Lenkei-vitaminokról?

Figyelt kérdés
Nem Lenkei személye érdekel, hanem a vitaminokkal kapcsolatos konkrét tapasztalatok. Ha nem próbáltad, ne írj!
2011. jan. 9. 11:18
 1/4 nagyontamas ***** válasza:

Rendszeresen rendelek tőlük, megbízhatóan szállítanak, a hatás alapján mondom, hogy jó a minőség is.

Egészség mániás leányomnak is Ők jöttek be, pedig Német o. -ban , ahol Ő él, szintén nagyon jó a felhozatal.

2011. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a marketingjük! :-)
2011. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megvettem, de csak 2 napi adagot szedtem be. Valami alapvitamin volt (3-4 éve próbáltam), szám szerint 9 db naponta. 2 részletben bírtam csak bevenni és betegségérzetem lett az egy marék gyógyszer bevételétől. Ez a személyes tapasztalat.

Amit olvastam hozzá:

- nincs engedélyük a vitaminoknak (lehet, hogy azóta van, nem tudom)

- a vivőanyagok felhalmodónak a májban és károsítják

- az igaz, hogy a természetes vitamint (zöldség, gyümölcs) nem lehet túladagolni, de a mesterséges másképp szívódik fel.


Viszont olvastam, hogy az influenzát D vitaminnal lehet megelőzni, azt vettem tavaly, az jó volt.

2011. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok, lassan egy hete szedjük a 11 éves fiammal, én sokkal kipihentebbnek érzem magam, reggel könnyebben kelek, a fiam pedig olyan jó étvággyal eszik, hogy jó nézni. Örülök neki mert egyébként alig eszik.
2011. jan. 11. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!