Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki tartana velem együtt...

Ki tartana velem együtt léböjt, tisztító kúrát? (nem feltétlenül a fogyás miatt! )

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos,de sajnos a csípőmön,hasamon,derekamon nagyon sok a felesleg,valamint össze vissza eszem és még sorolhatnám.

Szeretnék tartani egy két napos léböjt napot,majd ezután zöldségnapot.

Ez amolyan tisztító kúra lenne,a sok méreganyagtól megszabadulás, és nem mellesleg azért menne le felesleg is.

Ki tartana velem?:)

Aki nagyon vállalkozó szellemű,azzal tavasszal is csinálnék ilyet! :)

Szerintem jobb,ha mással csinálja az ember,mert így van ösztönzés,meg meg tudjuk osztani a tapasztalatokat.

Egyébként ötleteket is várok,hogy lenne jobb kivitelezni ezt a kúrát!:)

21/L


2011. jan. 11. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én nem szeretnék egy hét múlva kb. 3 kilóval nehezebb lenni a mostani súlyomnál... mert a koplalás kb. ide vezet
2011. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen,aki böjt után egyből betol egy egész grillcsirkét,olyan éhes ^^

Szép fokozatosan kell a szervezetet ráállítani,majd leállítani.

Ez nem koplalás.

Ez már egy nagyon régóta használatos dolog,ami pont,h egészséges,hiszen kitisztít és az emésztő rendszernek is jót tesz.

A mai világban annyi méreganyag jut belénk,h a szervezetünk sajnos nem képes egyedül önállóan megszabadulni ezektől ,pláne nem úgy,h közben küldi be az ember mellette a sok szart magába :/

2011. jan. 11. 12:24
 3/19 anonim ***** válasza:
3 nap alatt nem érsz el semmit. ha van rajtad egy kis felesleg akkor heti 3-4 alkalom aerob edzés, plusz csökkentsd a szénhidrátokat. pár hét múlva már lesz eredménye.
2011. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele,h mire való az aerob.

Rendszeresen mozgok.

Mondtam,h nem súlycsökkentés céljából szeretném ezt csinálni...

Megköszönném,ha a szkeptikusok megkímélnének a kommentjeiktől.

2011. jan. 11. 12:52
 5/19 anonim válasza:
mikor szeretnéd kezdeni?
2011. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nekem jövőhéten még vizsgám van,akkor semmiképpen sem szeretném, de utána hét az jó ?
2011. jan. 12. 15:24
 7/19 anonim ***** válasza:

"de sajnos a csípőmön,hasamon,derekamon nagyon sok a felesleg"

ezt léböjttel nem fogod megoldani, ezért írtam az aerob edzést és szénhidrátcsökkentett diétát.no de mindegy.

2011. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szívesen csatlakozom, jövő hét után nekem is pont jó. Nyugodtan írj.
2011. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nagyszerű :)

Akkor írok még itt vagy privátban. Te is írj nyugodtan,ha van ötleted a kúrához,vagy valami jó tipped.

2011. jan. 15. 14:03
 10/19 A kérdező kommentje:
Hétfőn elkezdjük akkor? :)
2011. jan. 20. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!