Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étkezési problémák. Mi lehet...

Étkezési problémák. Mi lehet a bajom? (lent)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és úgy 2 hete minden reggel a suliban olyan fél 8-10 között görcsöl a hasam, párszor hasmenésem is volt de tegnap már nem bírtam, vettem be hasfogót különben nem tudtam volna órára menni. :\ Erős hányinger, és közben korog a hasam, émelygek, de ha ennék akkor mégjobban fájna mindenem. Mostanában beállt nálam az a rendszer, hogy addig nem tudok enni amíg nem voltam nagy wcn. Szerintem ez nem normális... Hányinger miatt terhességre gyanakodtam, de szinte lehetetlen, teszteltem is és negatív lett (meg amúgy is mindig gumival védekezünk). Most van félévi bizi osztás időszaka és hát nem egészen olyan lett mint terveztem... Lehet hogy 'csak' az idegesség miatt van? Erre van valami ellenszer?
2011. jan. 19. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
ujuj..keress orvost,nemhiszem h nagy a baj,de szerintem kérd ki egy orvos véleményét,elvégre erre vannak az orvosok:)
2011. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondoltál már a tejtermékekre? Sokan nem képesek megemészteni a tejtermékeket, mert hiányzik a tejcukor-lebontó enzim a szervezetükből. Ha ugy gondolod hogy igazam lehet, próbáld ki hogy ne fogyassz egy-két hétig semilyen tejterméket, és meglátod hogy az-e a ludas.
2011. jan. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott a pont,a második válaszolónál!Nekem is ilyen tüneteim voltam,és kiderült tejcukor allergiám van.Nem ehetek,ihatok semmilyen tejterméket.Persze nem biztos hogy ez a bajod,de mi nem vagyunk orvosok.
2011. jan. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. jan. 20. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!