Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, hogy rosszul legyek?

Mit egyek, hogy rosszul legyek?

Figyelt kérdés
Fáj a fejem, fáj a torkom esténként lázas vagyok de ez anyuéknak nem elég ígyis elküldenek iskolába. Holnap már nem szeretnék menni a doki kiírna. De valami hatásos kéne amivel anyuékat meggyőzném, hogy rosszabbul vagyok.
2011. febr. 2. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem elég nekik, hogy lázas vagy meg köhögsz? Mondd neki, hogy vigyen el orvoshoz és majd meglátja, hogy piros a torkod. Nem értem az ilyen szülőket komolyan...egyébként is influenza szezon van, nem lenne jobb kifeküdni? Hihetetlen...
2011. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél el iskolába aztán ott szólj az osztályfőnöködnek,hogy beteg vagy, átmész az orvoshoz. És kiírnak.
2011. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esténként köhögök csak és csal este vagyok lázas. Bár ma reggel is az voltam. Anyuék nem akarják, hogy lemaradjak és akkor sokat kéne pótolni vizsgára ( de könyörgöm még 1 évem van a vizsgára.. -.-" ). Nem nagyon vagyok még beteg de már nappalis kezdek köhögni. De szerintem pont péntekre lennék roszabbul. Ugyanis elég kimennem a hidegre és már minden bajom van. Suliba kb. fél óráig sétálok. Eléggé megfáztam mire haza értem. Aludni tudnék annyira fáradt vagyok.
2011. febr. 2. 14:16
 4/5 anonim válasza:

Lappang benned valami, amit ha nem kezeltek ki, később sokkal rosszabb lehet.

Max menj el suliba, és ha ott rosszabbul leszel, majd észreveszik szüleid, hogy valamit nagyon nem jól gondolnak.

Vagy sunyiba menj el dokihoz, ott úgyis leigazolják azt a napot. De az egészségeddel ne packázz!

2011. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Roszabbul lettem.tegnap este fél7kor elaludtam most keltem fel. Magas lázam volt. =/
2011. febr. 3. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!