Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorrontásom és hányingerem...

Gyomorrontásom és hányingerem van! Mivel tudnék segíteni magamon hogy ne legyek ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 19:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Reggelire ettem tegnapi szalámit sztem attól lettem rosszul, de.11 körül és sajnos még azóta se múlt el!
2010. júl. 8. 19:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy kis szódbikarbóna, Vagy ha van otthon sprajt szénsavas üdítőd, az is nagyon jó rá. Nekem az segített a legtöbbet. Vagy B6 vitamint vegyél be.
2010. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hideg víz, és csavarj bele citromot, és NE tegyél bele cukrot, vagy ilyesmit, csak úgy, keserűen, nekem van, hogy segít!

Ha ez nem, akkor szódabikarbóna, de hát nem tudom.....

Lehet, hogy hülyeségeket mondtam...majd a többiek kijavítanak!

2010. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*nem keserűen, bocs, savanyúan, de lényegtelen....:)


előző voltam

2010. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna, és igyál sok folyadékot, hogy pótold, ami kijön belőled! Lehetőleg vizet vagy teát.
2010. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz?
2010. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Remélem holnapra elmúlik!
2010. júl. 8. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Normaflore (patikából, recept nélkül adják), B6 vitamin. Ha már nem hánysz szopogass jeget, igyál jól lehűtött teát, csak cukorral csipet sóval (1 literhez 1 kis csipet só). Na és persze pihenj.
2010. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!