Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandó zabálási késztetés -...

Állandó zabálási késztetés - minek a hiányát jelzi?

Figyelt kérdés
30 fölötti férfiú vagyok. Sajnos mostanában örökké éhes, örökké falni akarok, kaját, gyümölcsöt, édességet. Szedek vitaminokat is és ennek ellenére örökké ennék. Sajnos híztam is kicsit az utóbbi időben. Nem arra vagyok most kíváncsi, hogy milyen akaratgyenge lúzer az a zabagép, aki nem tud parancsolni magának. Én abban hiszek, hogy mindennek oka van. A szervezet biztos, hogy valami hiányt jelez ezzel, csak nem tudom mit.
2011. febr. 4. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A gyümölcslében csak rengeteg cukor van,(gyümölcscukor, ugyanolyan mértékben emeli meg a vércukor-szintet mint a fehér kristálycukor), a gyümölcsöket egészben kell megenni hogy a bennük lévő rostokat is elfogyaszd. Ha elolvastad volna a válaszomat, ott leirtam hogy a B-vitamin nem hizlal, hanem az a magyarázat hogy sokan hiznak ha csak B-vitamint esznek, mert önmagában szedve felborit egyfajta egyensúlyi állapotot a szervezetben. Ezért kell a B-vitaminokat mindig kb. duplája adag C-vitaminnal együtt szedni, igy nem fog hizni senki. Mindegyik vitamin fajtára igaz ez, önmagában csak a C, és az E-vitamin szedhető anélkül hogy bármiféle egyensúly felborulást okoznának. Ugyhogy nem kell félni a vitaminok szedésétől ha az megfelelő arányban tartalmazza a szükséges mennyiségeket. A vitaminok egyszerű élelmiszerek, csak nagyon kevés kell belőlük. Viszont az a kevés, az létszükséglet. És ha az a mennyiség már nincs meg az ételekben, akkor nyugodtan pótold azt minőségi készitményekkel.
2011. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
oké nagyokos úgy tegye ahogy te mondod.aztán majd csak hízik tovább.
2011. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!