Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lesz bajom a száraz táptól?...

Lesz bajom a száraz táptól? (kutya)

Figyelt kérdés

Ez igazából egészséges vitaminok meg zsírok vannak benne nem láttam semmi olyant a dobozán amit ne látnék az emberkajában am hízni akarok és azt gondoltam hátha ez segítene

Ha azt mondjátok h. ne egyek akkor indokot kérek h. mért ne és ne csak azt h. me4r nem.


2011. febr. 7. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

párom mindig bekap 1-2t ha viszi a kutyát sétáltatni...azzal jutalmazza...közbe meg ő is elrágcsálja...nincs semmi baja tőle..


(kivéve hogy amig nem mos fogat addig egy arcrapuszit se adok neki:D)

2011. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a nyers hamuról hallottál már?:S
2011. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért ne egyél belőle mert nem fogyasztásra találták ki a kutyakaját és mellékesen elmondom hogy a kutyakaját állati maradványokból csinálják amit még a kutya megbír emészteni de te nem biztos.
2011. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem nem halottam a nyers hamuról mer hogy jön ez ide?
2011. febr. 7. 16:06
 5/11 anonim ***** válasza:

úgy hogy a dögöket darálják, azt égetik meg, ebből lesz a hamu. ezt rakják bele a kutyatápba..


amúgy szerintem a pacal pörkölttel jobban tudnál hízni:D

2011. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hogyne emészteném meg majd kiforrja magát am az ember szted nem állati maradványokat eszik? ez relatív h. mi az állati maradvány
2011. febr. 7. 16:07
 7/11 anonim ***** válasza:
azért az sem mindegy hogy megdöglik valami, mert mondjuk elüti egy kocsi, 3 nap múlva megtalálják, bedarálják, vagy disznóvágáson levágják:D
2011. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy 16.07 írja. Nekem nem lenne gusztusom megenni. Amúgy meg ami a kutyáknak teljes értékű táplálék, az az embereknek nem az.

Bajod nem lesz belőle, de nem hiszem, hogy ez a legalkalmasabb módja a hízásnak.

2011. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem nem lenne gusztusom hozzá bár te tudod hisz az mégis csak kutyakaja... ha meg hízni akarsz szerintem az emberkaja is meghozza a hatását ha olyat eszel :D
2011. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az egyik barátom kutyatáp üzemben dolgozik ő mondta, hogy elég egészségtelen cucc, amit sose adna a kutyájának, majdnem az egész része zsír.
2011. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!