Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a bajom? Nemtudom...

Mi lehet a bajom? Nemtudom mitől de elkezd görcsölni a hasam

Figyelt kérdés

2002-óta Morbus Chrohnt diagnosztizáltak nálam.

Most egy féléve ha olyat eszem akkor elkezd görcsölni a hasam iszonyatosan.Jobb oldalt lent,szerintem ott ahol a chrohn van.bármilyen gyógyszert veszek be rá semmi nem használ.Ultrahang semmit nem mutatott ki.Először görcs utánna ilyen bugyborékoló hang jön a hasamból.Ezek a görcsök nagyon erősek kb 4-5 percenként jönnek de akkor iszonyatosan.1-2 hét a lepangási ideje.Nemtudom mit csináljak.


2011. febr. 13. 10:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ilyenkor megáll az emésztésem vagy én nemtudom,de nincs étvágyam és nagy WC-re sem kell járnom 4-5 napig:S
2011. febr. 13. 10:33
 2/3 anonim ***** válasza:

A végbélbe jutott ondó bélgörcsöket és bélzavarokat okozhat.

Amit gyakori fingással redukálható.

MOST LEBUKTÁL -.-

2011. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neked el ment az eszed.Nem vagyok meleg szóval nem került ondó a végbelembe.Idióták kerüljetek a hülye válaszaitokkal.
2011. febr. 24. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!