Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem ehetek tejet és tejterm...

Ha nem ehetek tejet és tejterméket mivel pótoljam a? ->

Figyelt kérdés

Sajtot, joghurtot, tejfölt..?

A tofut ismerem, de íztelen és nem jó semmire. (élvezeti értékére gondolok.)


2011. febr. 22. 10:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17:24-es vagyok. Bocsi ez egy táblázat lett volna, csak nem úgy másolta be.
2011. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a szójatejet, főleg a csokis változatot.Szinte ugyanolyan finom, mint a rendes kakaó; de nincs az a sűrű, tömény mivolta, lazább az egész, nem zsíros.S nincs benne koleszterin.Elég jó a rizstej, zabtej is, de nekem a szójatej jön be.Sok rosszat lehet a szójáról olvasni, olyat veszek, amelyik nem génmanipulált.S ez a termék nem agyonmanipulált, mint a szójakocka, szójaszelet, szójagranulátum.Csak szójabab és víz, meg némi növényi sűrítőanyag.Ajánlom még a vegán pudingokat és a zabtejszínt is.Egy nagy hátránya a fentieknek, hogy igen drágák, ezért csak ritkán veszek.Növényi tejporokat is árulnak, ez sem rossz, és olcsóbb!
2011. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok :-)
2011. febr. 26. 10:58
 14/14 A kérdező kommentje:

Honnan tudom, hogy melyik génmanipulált?

A rizs, zabtej milyen árfekvésben van?

2011. febr. 26. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!