Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az energia ital tényleg...

Az energia ital tényleg hizlal? Ha igen, mennyire?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Haverom energia ital függő volt 1 évig, de nem szedett fel miatta 1 dekát se... persze ez ember függő. És ha vki energia italt iszik általában sportol , szóval mértékkel belefér. Jah én is ittam sokáig, utána minden nap fostam tőle és ezért abbahagytam. Vesének sem tesz jót, és büdös is. Na de nem rontom itt az energiaital bizniszt :D
2011. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
De általában minden kaján/pián rajta szokott lenni, hogy mennyi kcal-t tartalmaz. Hasonlítsd össze a többi dologgal!
2011. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha cukor van benne, akkor NAGYON hizlal. De van cukormentes energiaital én csak olyat iszom.
2011. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha cukor van benne nagyon hizlal.... persze ha egesz nap otthon ulsz es nem csinalsz semmit. Ha mozogsz rendesen akkor a cukor nem hizlal.


A dietasat pedig tessek qrva messzire elkerulni, mert az aszpartam (ami az osszes diet uccsiben van) cukorbetegseget okoz. Es ez teny!

2011. márc. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!