Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az energia ital halált okozhat...

Az energia ital halált okozhat és és havonta mennyi ajánlott hogy ne legyen belőle baj?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 20:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ezek televannak minden szarral, szerintem semennyit sem kéne fogyasztani belőle.
2010. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Igen, okozhat halált. Koffein/taurin mérgezés. Fájdalmas kínhalál, szóval vigyázz vele :D

napi 1 doboz bőven belefér, attól még nem lesz bajod. persze azért ne igyál minden nap. :)

2010. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
és úgy lehet belőle baj ha hetente 1szer iszok ?
2010. szept. 23. 20:32
 4/31 anonim ***** válasza:
Minek iszol??
2010. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Akinél lehet baj annak elég 2nap ahhoz h padlót fogjon. Én ha nagyon megkívánom szószerint annyit iszok míg be nem f*sok. ez olyan 1.5l meg +1liter/nap

Tapasztaltam már sok márkát ízt. semmi éberséget fokozó hatása nincs. Csak erre van igény és vetekszik a kólával.

18/F

2010. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Hetente egyszer max hosszútávon lehet baj, ugyanis növeli a vérnyomást, és ezáltal fölöslegesen terheli a szívet. Csak magából energia italból nem egyszerű túladagolni, de ha egyszerre megiszol 4-5 litert, elég esélyes a szívroham. :)


A hetente egyszeri ivás önmagában nem okoz gondot, csakhogy melette ezernyi más vegyianyagot is beöntesz, ami mind terheli a szervezeted, növeli a vérnyomást, extra munkát ad a májnak, és egyáltalán, méreg a szervezetnek. Én a helyedben nem innám, de ha neked jól esik, tegyed, nagy bajod hirtelen nem lesz tőle. Az is lehet, hogy sohasem lesz bajod tőle, de lehet segíteni fog valaminek, ami tönkretesz. Ezek halmozódó dolgok, épp ugyanúgy, mint egy darab cigerettától nem lesz semmi bajod, egy rövidital sem árt meg. De ezek együtt rendszeresen már erősen rongálnak. És ez is egyénfüggő, kinek mennyire strapabíró a szervezete.


És mindenképpen tömsz magadba elég mérget (amit csak megeszel, valamennyire mérgezett, hála a szmognak) fölösleges még extra adagot is az elkerülhetetlenen kívül bevinni :)

2010. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Basszus két deci ilyen vacaktól én olyan rosszul lettem azt hittem rögtön belepusztulok. Na azóta se iszok még egy kortyot sem.
2010. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
szóval ha hetente 1szer iszak max 1 litert nem lehet baj, nem ?
2010. szept. 23. 20:44
 9/31 anonim ***** válasza:

Hiába kérdezed senki nem tudja megmondani. Attól függ hogy reagál rá a szervezeted.

Én volt mikor 2 hétig napi 1 litert ittam mert nem bírtam leállni. Semmi bajom nem lett belőle. Valakit 1 doboz is kiüt meg rosszul lesz tőle.

igyál és majd meglátod mi lesz a reakció...

2010. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
eddig nem volt semmi bajom csak sokat jártam pisálni meg muszáj volt maszturbálnom
2010. szept. 23. 21:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!