Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 164cm 69-70kg 13/L Ez normális...

164cm 69-70kg 13/L Ez normális testsúly?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó ez a súly, pár hete még nem ennyi voltam, de azóta nagyon sokat eszek és nem tudok vele leállni. A sok kaja főleg a hasamra ment és elég ducin nézek így ki. Mint egy jó nagy alma. :S Mi a teendő, ha nem akarok fogyizni??

Köszi válaszokat!!


2011. márc. 9. 17:28
1 2
 11/14 anonim válasza:

"a szüleim ellenzik azt, hogy ilyen idős korban fogyizzon valaki"


Jó lenne, ha meg tudnád ezt értelmesen beszélni velük. A szüleidnek is tisztában kéne lenniük a gyermekkori / fiatalkori elhízás veszélyeivel, és mivel gondolom az étrended összeállításában nagy szerepük van, be kellenne vonnod őket, hogy segítsenek egy könnyebb, ésszerű diéta kialakításában. Elég, ha pár cikket mutatsz nekik, hogy milyen veszélyei, szövődményei lehetnek az elhízásnak (a neten sok ilyet találsz!), szerintem meggyőzhetőek, hiszen biztos fontos nekik az egészséged!

És tényleg mozogj sokat.

2011. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor leülök beszélni velük. Köszi a tanácsot!
2011. márc. 9. 18:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem épp ideális, viszont -2 kg és eü. értelemben benne vagy a "normálisban".

Valóban ne fogyózz 13 évesen, mozogjál, ne egyél műanyag kajákat (Mc Donalds, és társai), cukros ételeket, italokat kerüld, egyél egészségesen, és ennyi.

2011. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint nem nagyon járok ilyen kajáldákba, de még kevesebbet fogok és már oda is figyelek arra, hogy mit és mikor egyek! :)
2011. márc. 30. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!