Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 164cm 69-70kg 13/L Ez normális...

164cm 69-70kg 13/L Ez normális testsúly?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó ez a súly, pár hete még nem ennyi voltam, de azóta nagyon sokat eszek és nem tudok vele leállni. A sok kaja főleg a hasamra ment és elég ducin nézek így ki. Mint egy jó nagy alma. :S Mi a teendő, ha nem akarok fogyizni??

Köszi válaszokat!!


2011. márc. 9. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez sok. Eléggé sok, de ha nem akarsz fogyni akkor mi a kérdésed?
2011. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem kell fogyizni, hanem mérsékelni kell az evést, és valamit sportolni kell, nálam bevált.

múlt hónapba még 95 kg voltam, most már csak 90,

14/F

2011. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez sok a magasságodhoz. Ha nem akarsz "fogyizni", akkor nem kell. Egyszerűen csak ne zabálj mindent össze, és néha mozogj. Mondjuk egy héten 3-4 alkalommal. Ennyi. ha pár hete jött fel, akkor még viszonylag hamar lemegy, de ehhez el kell magad határozni, mert ha tovább zabálsz, pillanatok alatt a 90 kilónál találod magad, aztán 2 évbe tellik majd, hogy újrafaragd magad.
2011. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első: Valami ötletet vártam volna, hogy mit kezdjek a súlyommal, mert a szüleim ellenzik azt, hogy ilyen idős korban fogyizzon valaki!

Második: Köszi a válaszodat, amúgy én sportolok egy héten 4x 1,5órát, de a súlyom csak fölfelé mozog mostanában. :(

2011. márc. 9. 17:36
 5/14 A kérdező kommentje:
Harmadik: Neked is köszi, elég sokszor elhatároztam, hogy nem eszek annyit, de ha unatkozom, vagy szomorú vagyok, akkor csak enni tudok, de azért még megpróbálom! :)
2011. márc. 9. 17:38
 6/14 anonim ***** válasza:
jézusom enhezebb vagy mint én, pedig én jó két évvel öregebb vagyok és fiú, nah meg 182-183 cm :D:D:D és 65 kilógramm vagyko:D
2011. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"Mi a teendő, ha nem akarok fogyizni?" Ezt kérdezted. Akkor semmi. Egyél és hízlald magad!
2011. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Valami más módszerre gondoltam volna, hogy mit és mikor egyek, vagy ilyesmi.
2011. márc. 9. 17:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Kicsit fura hogy nem akarsz fogyni, de akarsz tenni valamit a súlyoddal. Ha sportolsz, és ezután odafigyelsz mit kajolsz, fogyni fogsz (nyugodtan fogyókúrázhatsz, csak ne a mai hülye nagydarab naív emberek módjára, hogy 2 hét 20 kg, de ezt gondolom tudod)

CSak figyelj oda magadra. Saját tapasztalatom: 13 évesen 165 cm voltam, és 73 kg XD. Igen ...sok. Menzesz meg miegyéb, amit nőiessé válásnak hívnak. Most 21 évesen 167 vm, 60 kg vagyok. ne parázz, ha odafigyelsz, be fog állni.

2011. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Okés, köszi, akkor megnyugodhatok! :D
2011. márc. 9. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!