Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Talán valami baj van velem?

Talán valami baj van velem?

Figyelt kérdés
Hát szóval az van, hogy nagyon sokat aggódom a kinézetem miatt.. 168 cm vagyok és 48 kg. És hát ezt a 48 kg-ot soknak találom .. És minden egyes étkezés után megbánom, hogy egyáltalán ennyit megmertem enni :s De muszáj ennem mert apám meg anyám ugye nem hagyja, hogy ne egyek egész nap semmit.. De igazából éhes sem vagyok szinte soha.. Félek, hogy valami bajom van.. Van valami bajom?
2011. márc. 17. 03:32
 1/6 anonim ***** válasza:
anorexiás vagy, keress fel egy pszichológust és kórosan sovány is vagy
2011. márc. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hali


én 174 centi vagyok, és 62 kg... Egyáltalán nem tartom magam kövérnek és nem is vagyok az.Sőt: nem akarok egózni, de kocka hasam van.. csak,hogy érzékeltessem.. szerintem is keress fel egy pszichológust, vagy beszélj róla a szüleiddel, mert a 48kg egyáltalán nem sok.. sőtmitöbb:kevés. nagyon. Én kb 5. osztályos koromban voltam 48kg.. jó ez picit túlzás.. de akkor is:)


14/F

2011. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 poiu ***** válasza:

Igen bajod van. Írd ide be az adataidat:

[link]

2011. márc. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy 15 éves vagyok.. Lány.
2011. márc. 20. 01:56
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. márc. 21. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!