Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A gyomorsav ellen mit javasolt...

A gyomorsav ellen mit javasoltok? Valami házi dolog kellene, a szódabikarbóna és a reni semmire sem jó nálam.

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz...Tán gyomorfekélyt akarsz? Nem halsz bele a tükrözése mert egy kicsit sem fáj.
2011. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tom Benko ***** válasza:
Szódabikarbónát hogyan adagoltad? Egyébként háztartásban azoknál jobb nincsen. Esetleg keksz nagy mennyiségben.
2011. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Kóla?
2011. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha a reni sem elég se a szódabikarbóna a kkor menj dokihoz mielőtt kilyukad
2011. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ne kicsimezzél te itt nekem, nem az a kategória de szinte csak itt vannak értelmes emberek, téged levéve. Állapotos vagyok azért is van szinte mindig nagy gyomorsavam, de semmi nem használt eddig, a kekszet is tömöm magamba de az sem hat. Most épp tejet iszom, mert olvastam hogy talán az is jó.
2011. jún. 27. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:
repceméz :)
2011. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Anyumnak is nagyon hányingere volt, mikor hugomat várta. Neki sem segített semmi, hanem egy Andrew's só segített csak. Nem tudom, szerintem azóta megszűnt már, de megpróbálhatsz utánanézni.


De bíztasson az, hogy vsz a te kisgyermeked is nagy-nagy hajkoronával szüleik majd. Hugomnél is ez volt. Bár lehet, hogy semmi összefüggés...:)

23L

2011. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz,ha nincs semmi baj,segithet a pattogatott kukorica v. rizsböl keszült keksz(olyan 1/1/2 cm. vastag es kerek alaku),iztelen, van amelyik kicsit sos.A kukorica is legyen sotlan.En hasznaltam a szodabikarbonat is,van aki allitja hogy egeszsegtelen.
2011. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22:54

boccs,nem olvastam hogy terhes vagy

2011. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igyál egész nap citromos vizet, vagy néha-néha sima citromnak a levét, de ne bolti citromlevet!!!

A citromlé, illetve Citrom-Sav az egyetlen olyan sav, ami a gyomorban LÚGGÁ alakul át! Nekem mindig segít, ráadásul az egész szervezetet segít lúgosítani!

2011. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!