Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves fiú vagyok, és kb....

15 éves fiú vagyok, és kb. olyan 68 kiló,182 cm magas vok. ==> (? )

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyi az átlag súly, ilyenkor, de elég vékonynak érzem magam, bár gyúrok, úgyhogy ez kicsit ellensúlyozza.

De a kérdésem az lenne, hogy hogy hízzak, mert eléggé finnyás vagyok, és rendszertelenül eszek, és miket egyek, mennyit, meg vitamint szedjek-e (Hogy az befolyásolja-e) stb.

Előre is köszönöm. :)


2011. márc. 23. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit vékony vagy, de mivel még csak 15 éves vagy, sok minden változhat. Egyél többet, egészséges ételeket, és rendszeresen. Ne zsíros kajákat, üres kalóriát (chips, stb.).
2011. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha rendesen eszek, és minél több ilyen chips-et meg ilyeneket eszek, annál többet hízok. Lehet hogy nem egészséges, de a zsíros ételektől jobban lehet hízni, több bennük a kalória.
2011. márc. 23. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:

uramég...

menj el gyúrni, ne hájban hízzál, hogy néz már az ki, már bocsi?

2011. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
-.- Mondom hogy kondizok, mindennap fekvőzök, felűlésezek, meg súlyzózok, és izmos is vagyok, de attól még vékony, és azért mert nagyobb a kezem, attól még látszik rajtam. Szal...
2011. márc. 24. 14:48
 5/6 anonim válasza:

hát ha neked ez kondi akkor én leszopom magam :D maradjunk annyiba hogy ersőnek érzed magad ;)


vegyél testmegnövelőt, és irány a kondiTEREM, egy fasza edzésterv, és hipp hopp felcsúszik 5-6 kiló amiből maximum félkiló zsír

2011. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mit nevezel te kondinak?? :DD

Ha lemész terembe, akkor fekvenyomsz, ami itthon olyan mint a fekvőtámasz, súlyzózol amit itthon is tudsz, a felülést lent többféle képp is csinálhatod, de itthon mi mást csinálsz a felülésnél, mit tudsz még lent, futni, amit lent is tudsz, szóval ha van itthon egy súlyzókészleted, akkor annyival több dolgot nem tudsz csinálni, csak változatosabb módokon. Amúgy meg, ha otthon fekvőzök, súlyzózok, és felülésezek mindennap többször, akkor honnan veszed hogy csak erősnek ÉRZEM magam?? :DDD Failed. -.-

2011. márc. 24. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!