Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges az, hogy nagyjából...

Lehetséges az, hogy nagyjából az összes bevitt táplálékot felhasználja/elraktározza a szervezetem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, magas , jó kiállású, erős csontozatú, szívós, és nagyon sokat eszek, általában rendszertelenül, de nem minden szir-szart.


Azért kérdezem, mert kb. 4-5 naponta van székletem, de nincs rekedés, mert könnyen kijön.


2011. márc. 28. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 1 nap kb 6-7x eszek de nem vagyok kövér, ha ez fontos.
2011. márc. 28. 12:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem reális. A közönséges táplálékból van hulladék. Pl a tápszer, tömény cukor stb. az, mit teljesen felhasználhat a szervezet. Egy kivizsglás nem árta, mert 4-5 nap az nagyon sok.
2011. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és hova kéne mennem ez miatt?

van amúgy, hogy másnap, de van hogy 2 vagy 3 naponta. teljesen változó. 4-5nap az a nagyon max.

valamint, ha székelés után sok folyadákot iszok a következő táplálkozásig, azt viszonylag hamar ürítem.

2011. márc. 28. 12:49
 4/6 Raffi ***** válasza:
Én is így voltam. Majd rendbe jön.
2011. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyál több folyadékot és a bevitt kajában legyen sok zöldség, gyümölcs, főzelékféle is, ezek segítenek!
2011. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

huh:D

hát folyadékot azt iszok nagyok sokat. zöldség meg főzelék az viszont kb soha. :S gyümölcsöt néha eszek almát, vagy narancsot, v mandarint.


ám most voltam szarni :)

2011. márc. 29. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!