Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízással kapcsolatos kérdés:...

Hízással kapcsolatos kérdés: mit lehet ilyenkor enni és mit nem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék 5-6 kilót felszedni magamra, viszont összezavar a sok dolog,amit eddig ebben a témában olvastam.

Azzal tisztában vagyok,hogy fehérjedús étrendet kell ilyenkor kialakítani,és sok szénhidrátot is fogyasztani mellé,pl tészták,péksütemények. A kérdésem az lenne,hogy ha ezeket is beleépítem a táplálkozásba,és mozgok mellé, akkor ezekből nem felesleges párnácska lesz itt-ott? Csak azért kérdezem,mert az egyik helyen azt olvasom,ilyenkor mindent lehet enni,édességet is mértékkel,ha sportolok,akkor úgysem rakódik le,máshol meg azt,hogy ilyenkor sem jó a fehér kenyér, az édesség,mert az "felesleges szénhidrát". De a legyengült,lefogyott testnek erre szüksége van,nem?


2011. márc. 31. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha rossz minőségű szénhidrátból akarsz hízni, azzal csak ártasz magadnak, fáradt leszel stb.

Inkább arra törekedj, hogy több kalóriát vigyél be egészséges ételekből, mint amennyit elhasználsz.

2011. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2011. márc. 31. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg beszélj egy valódi orvossal, mi jöttmentek nem tudhatunk annyit, mint egy jó doktor.
2011. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!