Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Itt olvastam, hogy valaki...

Itt olvastam, hogy valaki ugynevezett nutridrinket ivott hízókúráján. Hatásos ez? És mennyit kell belőle inni a napi étrend kiegészítése ként hogy hasson?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem hatásos volt,tízórai és uzsonnára ittam, 3 kilót híztam,mondjuk nem ettől,de ez is biztosan hozzájárult. Tele van mindenféle hasznos dologgal,és még finom is. :D
2011. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát napi kettőt ittál? És mennyi idő után híztál?
2011. márc. 31. 15:05
 3/3 anonim válasza:
Én nekem főleg ez segített meghíznom.Anorexiás voltam 39kg-ra fogytam és nagyon legyengultem.Nekem napi 2kellett innom,de szígorúan étkezés mellett,tehát nem helyettesíthettem vele sem tízorait sem uzsonnát.Tele van vitaminokkal és ásványi sókkal,ami olyan mintha infúziót kspnál.Egy üvegben 300kcal van.Viszont jobban jársz,ha orvos írja fel mert különben 7euro darabja,és egy hónapra kb 30db kell.
2012. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!