Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok erről, mitől lehet?

Mit gondoltok erről, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szinte sose vagyok éhes, de ha az vagyok eszek pár falatot és elmúlik. Ez mitől lehet? Légyszíves ha tudtok segítsetek mert szerintem ez nem normális és sokszor van hogy nem naponta megyek wc-re. Az lenne a normális ha csomót ennék mire elmúlna az éhségem, de én sose voltam így. 14/f
2011. ápr. 3. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
És egyébként sovány is vagy? Okozhatja az étvágytalanságot vitaminhiány is, vagy lehet, hogy a gyomrod kicsi és hamar tele van.
2011. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen vitamin hiány okozhatja? Nem vagyok sovány se kövér. Van egy pici hasam de egyáltalán nem vagyok kövér.
2011. ápr. 3. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:

probléma az emésztéssel...

gondolom nem táplálkozol helyesel, gyümölcs-zöldség... mennyit iszol naponta?

nem reklám de tudom neked ajánlani az útifű maghéjat. kb ezer forint herbáriában és több hétre elég. magas rosttartalmú, teljesen rendbe teszi az emésztést, ha iszol mellette napi 1,5-2 litert!!!

nekem bevált (volt hogy napi 3x is volt székletem)

2011. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, mellesleg étvágynövelő hatása is van :)
2011. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 liter tuti megvan, van olyan nap mikor nem eszem gyümölcsöt, de ha eszek is akkor általában 1 almát. Van csomó ismerősöm aki kb. egyáltalán nem eszik gyümölcsöt stb. és mégis éhes, jó étvágya van. Innen csak netről lehet rendelni, vagy a Dózsa György úti címre is eltudok menni?
2011. ápr. 4. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!