Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szűntelen bélgáz szelelés oka?

Szűntelen bélgáz szelelés oka?

Figyelt kérdés

Ma napközben csak sárgaborsó főzeléket ettem füstölt hússal, majd délután házi sütésű kalácsot. Kora esti óráktól kezdődően folyamatosan tart még most is a bélgáz felszabadulás, kb fél percenkénti gyakorisággal, rendkívül büdös szag kíséretében. A hasamban egyfolytában érzem a "buborékozást". Melyik lehet ezek közül a kaják közül a "tettes", ill. hogy lehet megelőzni ezen állapot bekövetkezését, ha ilyen ételeket eszek?

40, N 166 cm 81 kg


2011. ápr. 4. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Most lepontozhatsz, de nehogy már azért írj ide, mert fingtál párat.. vagy kamu kérdés?? A borsó hüvelyes növény, felpuffaszt, ez természetes. Ne izgulj, pár(száz)puki, és vége.:) Jó(szagú) éjt!:)))
2011. ápr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: 40 éves vagy, és ilyen most történt veled először?? Hűha..:)) Én még csak 25, de párszor már azért előfordult.:D
2011. ápr. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még utolsó kérdés.:) Hogy jön ide, hogy hány CENTIMÉTER vagy? :D
2011. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
késő volt,nem voltam képes logikusan átgondolni ezt a részt. De a többi, amit leírtam komolyan aggasztott, mostanra már elmúlt, de azért utólag is kíváncsi lennék rá, mi okozhatta, mit kell tenni, hogy elkerüljem legközelebb?
2011. ápr. 5. 00:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző 3 vagyok.:) Minden hüvelyes növény ezt műveli az emberrel (bab, borsó, stb), nem tudom, mennyit ettél belőle. De biztos nem a házi kalács a bűnös!:)

A bab, borsó elkészítésére vannak fortélyok, hogy hogy kell csinálni, hogy ezt elkerülje az ember. Nézz utána! De ne aggódj, mindenkivel volt már ilyen. Ezért vigyázz, otthon töltött napon egyél ilyeneket.

2011. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pinocchio ***** válasza:
2011. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Talán nem is a sárgaborsó főzelék a probléma . A kalácshoz ittál tejet ? Mert ,ha tejcukor érzékeny vagy ( lehet még nem is tudod ) az bizony okozhat ilyen problémákat !
2011. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A borsót,babot mi mindig kifőzzük még a leveskészítés előtt.
2011. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális jelenség az, ha ebédre sárgaborsót ettél és estére rád jön a fingós időszak, ha büdös az jót jelent.


Amit a fingás ellen lehet tenni(ha zavar) az az, hogy elmész egyet biciklizni, futni egy 20 - 40 percre, de ne előzgess ha nem szeretnéd, hogy megharagudjanak rád az emberek.


Jó fingást mind azoknak akik megijednek a fingástól!


TIPP: ha nagyon büdöset akartok fingani akkor sárgaborsó és arra egyetek pirított-sós földimogyorót, kibírhatatlan büdös fing lesz!

2017. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!