Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudom összeszűkiteni a...

Hogyan tudom összeszűkiteni a gyomrom hogy ne egyek sokat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Pár napig csak vizet vagy gyümölcslevet igyál esetleg csak nagyon keveset egyél ha szükséges.

kb 4-5 nap alatt érezhetően összeszűkül.

De ha újra elkezded teletömni magad, kb 2-3 nap alatt visszanyeri a régi méretét.

Csak teljes életmód váltással lehet látványos eredményeket elérni.

2011. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbben nadrágszíjjal. Komolyan! Evés előtt húzd meg szorosra, és ne lazítsd ki, amíg vége nincs az ebédnek.
2011. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha a főétkezéseken kívül megéheznél, akkor egyél meg 2-3 szelet puffasztott rizst, vagy búzát. Elveszi az éhségérzetet.
2011. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
vágd fel a hasüreged, keresd ki a gyomrod a belsőségeid közül, a elejére helyezz fel egy gyomorgyürüt, tedd vissza a gyomrod és vard össze magad. mellékhatásokért garanciát nem vállalok...
2011. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igyál sok folyadékot, attól telítettebben érzed majd magad.


A másik ami nekem még bevlt: a bűvös 20 perc. LAssan enni keveset, mivel 20 perc után érzed csak igazán, hogy jóllaktál.

2011. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem adnék tanácsot ilyenekben... nem sanyargatni kell magad,hanem egészségesen élni! egyébként meg a gyomor összeszűkülése kellemetlen is tud lenni,arról nem beszélve,hogy ÚGYIS vissza hízod,amit ezáltal lefogytál...
2011. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az első hozzászólóval értek egyet!! amikor beteg voltam, 3-4 napig egy falatot sem tudtam enni, és néha a víz is kijött... aztán egy héttel később azt vettem észre hogy alig kell ennem, máris jóllaktam.. egyetlen baj van csak ezzel, hogy elég egy alkalommal telezabálnod magad, máris megint visszaállt az eredeti állapot..... ajánlatos mondjuk a vasárnapi ebédnél mindenből egy kicsit enni, hogy ne telítődj el, de mégse csurogjon a nyálad a fincsi kaja után :) jaés, ha nem bírnád evés nélkül, egy félliteres flakont tölts tele nemtúl hideg vízzel ( esetleg tegyél bele ilyen cukormentes ízesítő port, biztosan tudod miről beszélek) és evés helyett húzd le, az egészet :) és ha éhes vagy akkor is.. meglátod, úgy eltelít, hogy nekem utána általában le kell pihennem.. viszont hamar felszívódik szóval nincs vele semmi para :) sok sikert
2011. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!