Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem vagyok éhes?

Miért nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés
Mostanában valahogy sosem vagyok éhes...tegnap kipróbáltam, hogy meddig van ez, felkeltem 6 kor, csak vizet ittam, aztán délben már meguntam a várakozást, MÉG AKKOR SEM VOLTAM ÉHES, csak tudtam, hogy ennem kell. Mitől lehet az, hogy nem jön elő az éhségérzet? Minden ötletet szívesen várok!
2009. márc. 6. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem cigizel véletlenul? A cigaretta elveszi az éhségérzetet..
2009. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem cigizem


jah és előző este se faltam halálra magamat ...:S

2009. márc. 6. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Egyszerű, ha nem vagy éhes akkor ne egyél! Majd jelez a szervezet. Persze ne "csipegess". Várd ki míg előjön a természetes éhség. Én is csak akkor eszem amikor éhes vagyok.
2009. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől lehet. Pl.: anyagcsere zavar, vitamin hiány, hormonzavar, mentális zavarok, idegrendszeri zavar, sztressz stb. De nem hinném,h bármeik lenne nálad hiszen akkor már rosszabb állapotban lennél. Inkább csak az van,h gondolom fiatal vagy aztán haverokkal elvagy nem figyelsz rá totál jól elfoglalod magad stb. Suliba én is így voltam és ezé nem ettem ott soha mert mindig csak a baromságon járt az agyam. Azért egyél gyakrabban mert ha megvárod amíg éhes leszel és egyfolytában arra vársz csak akkor hosszabb idő után vészesen befog lassulni az anyagcseréd.
2009. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg egy B vitamin kúra segíthet meghozni az étvágyadat.
2009. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, lehetséges, hogy valóban vitamin hiány, kipróbálom :)
2009. márc. 7. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!