Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki képes egészségesen táplálko...

Ki képes egészségesen táplálkozni?

Figyelt kérdés
ez lehetetlen hogy csináljátok? :DD
2011. ápr. 27. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Havi nettó 200 ezres fizetés felett szinte már gyerekjáték.
2011. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem törődtem azzal,hogy éppen mi a divat,mit mondanak egészségesnek. Változatosan étkezem zöldségeket,húst,gyümölcsöt,tejterméket stb. Sokat mozgok,bár nem sportolok. És egészséges vagyok. 25 éve nem voltam orvosnál.
2011. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindig a pénzt kell nézni,bár tény,hogy eléggé drágák az ilyen jellegű élelmiszerek!Bár ha megnézed,most már a finomított cukor és egyéb egészségtelen társainak az árai is az egekbe szöktek!

Aki tényleg meg akarja csinálni,az meg tudja.

Én pl. próbálok egészségesen táplálkozni,de azért nem dőlök be mindennek (pl a bio cuccoknak).Tehát nem elvakultan csinálom,és így azért ki lehet jönni kisebb pénztárcával is!

2011. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mondhatni hogy egészségesen étkezem

teljes kiőrlésű a szendvicsem hozzá tojást, sajtot, fűszer, túró, tojáskrémet, avgy csmellfelvágottat eszek zöldséggel (párizsi, virsli, löncshús meg társait hanyagolom) zöldségbe most az ubroka, retek és a saláta a jó áru (99ft)

tízórai alma, abonett, joghurt

ebédem az leves (lencse, borsó, hús, husos, zöldség, tojás stb) második rizs, főtt krumpli, fehér és vörös husok egyaránt csak nem zsríban, olajban sütve, főzelékek, tojás, savanyú, zöldségek

uzsi: gyümölcs, zöldség, joghurt

vacsora túró, joghurt zöldséggel avgy gyümölccsel

emellett napi mozgás és víz ivás, üdítők, chips, csoki, rágcsálnivalók, kekszek, sütemények, gyorsakjaák kiiktatva

2011. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!