Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek szégyen az ha...

Szerintetek szégyen az ha valaki egészségesen szeretne táplálkozni?

Figyelt kérdés
Változatosan eszek mindent, egyedül a finomított szénhidrátokat nem eszem (liszt, cukor). De ezen kívül mindenféle ételt eszem, aminek meg is van az eredménye múlt hónapban a vérképem tökéletes lett. A környezetem azonban nagyon ellenséges, állandóan kigúnyolnak amiért naponta 5x eszem, és amiért nem eszek cukorral, liszttel készült ételeket. Azt hittem idővel elmúlik majd az állandó kritizálás, de nem így történt. Nálatok is szégyennek és bűnnek számít, ha egészségesen akartok élni?
2011. júl. 28. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyenek. Ha valaki nem követi a csordát, mindjárt másnak, furának kiáltják ki. Te csak egyél úgy ahogy szeretnél, legfeljebb ne hangoztasd és akkor elkerülheted ezeket a beszólásokat. Hány éves vagy? Biztos fiatal lehetsz, mert az idősebbek (mondjuk 18-tól fölfele) már ilyenekkel nem foglalkoznak, hogy mit eszik a másik.
2011. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi közük hozzá. Aki így vélekedik, sőt foglalkozik vele, hogy mit eszel egy primitív ember.


Én is így étkezem, sőt bármikor beviszem az egyetemre a salátát a kis ételesemben. Eleinte furán néztek rám, rosszúl éreztem magam, de megszoktam mert nem érdekelt. Sőt, már azt látom mások is behordják így, csak ők a zsíros kajákat. :)


Csak a te egészséged a lényeg, ne foglalkozz senkivel, minden csoda 3 napig tart!


22/L

2011. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Chrisstian_ ***** válasza:
Mindenki egeszsegesen szeretne elni, csak nem mindenkinek van hozza eleg akaretereje. Sajnos nekem sincs, igy szivesebben eszek egy jo nagy staeket, mint egy almat. Ezert nekem mar csak a gunyolodas maradt Te salataragcsalo nyuszi! Ezt a kis oromomet is elvenned?
2011. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek nélkül is létezik tökéletes vérkép, mert az a sok szemét, amit megeszünk, csak hosszú távon okoz problémát.

Egyébként mi is igyekszünk egészségesen enni, és nem szégyelljük magunkat. Attól, hogy más primitív, nekem nem kell rosszul érzeni magamat.

2011. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt csinálom, semmi liszt és cukor. Mondjuk nekem csak a családom tudja miket eszem, de ők is hasonlóan reagálnak rá, ahogy írtad. Habár beletörődtek, de anyám gyakran megsértődik, amikor nem eszem például a rengeteg olajban kisütött lángosából, vagy fánkjából.
2011. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem az,kivéve ha nagyon különcködsz vele.
2011. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá magasról, hogy kigúnyolnak. Majd idővel te fogod őket gúnyolni vagy inkább sajnálni a sok bajukért... amúgy ennyitől még nem élsz egészségesen, csak kicsivel egészségesebben, mint a nagy átlag.
2011. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!