Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretném a hasam ledolgozni,...

Szeretném a hasam ledolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szó szerinti úszó gumim van, a combomhoz és a fenekemhez képest nagyon aránytalan! A magasságomhoz ideális testsúly kb 55-65 kg között lenne és jelen pillanatban kb 20 kg súlyfeleslegem van! Mit kellene tennem ahhoz hogy ne borítsam fel az étrendem ( hozzáteszem nem eszek szinte semmit nem azért mert koplalok-annyit eszek mint egy "fostos macska"- hanem mert nincs szükségem többre) szóval mi a leghatásosabb módszer arra hogy valamilyen szinten eltűnjön az úszógumi és helyette normálisan nézzek ki! Ha kajáról van szó mindenre vevő vagyok csak jó legyen ahhoz hogy segítsen! Mindezt azért szeretném mert már feszéjezve érzem magam a barátom elött is pedig tisztában vagyok vele hoyg ő igy elfogad de azért még ennél is jobban szeretnék kinézni! Hízásra hajlamos vagyok genetikailag ez tény, de ugy érzem tenni lehetne ellene -ugyanis ezelött 4-5 évvel ugy néztem ki hogy ha ma most olyan lennék akkor lennék a legboldogabb( akkor sem voltam vékony de legalább nem volt aránytalan) a melleim sem látszódnak szinte-amit akarok csak némi segítségre lenne szükségem! előre is köszönöm a jó tanácsokat! üdv
2011. máj. 2. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Végezz hasizomgyakorlatokat.
2011. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha a hasadról akarsz zsírt leadni,nem elég hasizomgyakorlat.Akkor csak a zsír alatt építesz izomzatot.Valamilyen téren jó,mert az izom égeti a zsírt,de a töményebb,kötöttet zsírréteg nem fog eltűnni.Sajnos diéta kell hozzá,hogy eltűnjön onnan.Nem tudsz olyat csinálni,hogy "na most a fenekemből,na most a hasamról fogyok".Genetika kérdése,hogy honnan fogy először.Általában ahol több a zsír,onnan megy le legkésőbb,mert az nehezebb munka a szervezetednek.:SJárj el futni,fogysz közbe és legalább mindenedet megmunkálod.Kockás has nincs a mindennapokba,ezért a sok hasazás egy olyan embernek,akinek nem ez a munkája teljesen felesleges.:)
2011. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasizom gyakorlatok hasznosak valoban , ha leolvasztod magadról a zsirt. Magában a hasazástól csak nem fog elmúlni az úszógumi ,zsirréteg a hassadról. Heti 4x30 perc futás beöltözve, kardió ,zsirégető edzések kellenek!
2011. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

20 kiló felesleg azért már nem olyan kevés, én inkább egy orvossal konzultálnék ha alig eszel és így is ilyen vagy, lehet, hogy a hormonjaid is rosszak. Enni minőségi kajákat kell, sokszor, keveset, nem 90 napos, meg mittomén, orvos megmondja, vagy elküld szakértőjöz, ha szükséges.

Javaslom a kondit, 20kilóval még futhatsz is, de melegíts be rendesen. Stepaerobic, vagy bármilyen aerobic is jó szerintem, megmozgat. Olyan, hogy célzott fogyás nincs, ezt gondolom tudod.

Ami még kell, egy jóóó adag kitartás, mert 20kilót normálisan leadni... kb. egy év, és teljes életmódváltás örökre. De ne add fel, jó munkához idő kell.

2011. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!