Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mi lehetett a székletemben?...

Ez mi lehetett a székletemben? Féreg?

Figyelt kérdés
most voltam wc-n és észre megnéztem a székletemet, mert félek, hogy férges lehetek attól, ha idegen wc-n kakálok és sokszor visszacsobban a víz a fenekemre... gusztustalan és nem tudok vele mit csinálni. láttam egy vékony úgy 10-15 cm-er hosszú sárgás fehér valamit... kihúztam wc papírral megnéztem, és úgy nézett ki mitn egy döglött bélféreg. gyomor panaszaim nincsenek, maximum néha hasmenés, ha túl sokat eszek, vagy krémesebbet... nem fáj a gyomrom és nem viszket a végbelem. milyen orvoshoz tudok elmenni ha szerintetek ez féreg? már voltam 1x vastagbél tükrözésen de nem tudták végig csinálni, mert szűkek voltak a beleim és ordítottam a fájdalomtól. akkor nem láttak semmit, amit sikerült megnézni... 2-3 hónapon keresztül volt akkor hasmenésem mindentől, mindegy volt mit eszem, iszom. normaflore-t kaptam és meggyógyultam. bár szerintem a béltisztítás tett csodát velem.
2011. máj. 5. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj a háziorvosodhoz, ő majd megvizsgál, vagy ad beutalót a megfelelő helyre. Az is lehet, hogy kapásból felír valami féreghajtót.
2011. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bélférged inkább attól lesz, ha nem mosol kezet, mert fentôl megy lefelé... Ha csak 1x fordult elô, lehet, hogy nem az volt, hanem valami, amit (véletlen) megettél és nem emésztettél meg. Mondjuk cérna vagy valami keményebb rostszál egy zöldségbôl. Ha aggódsz, kérj székletvizsgálatra beutalót a háziorvostól (vinni kell mintát).


Idegen vécébe nagy dologhoz lehet elôbb pár levél vécépapírt tömni (hordj magadnál) és utána nem csobban :) azért ne dugítsd el, csak ésszel :))

2011. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindig kezet mosok. nem értem, hogy lehet... zöldségen. gyümölcsön lehet ilyen?
2011. máj. 6. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a zöldséget, gyümölcsöt nem mosod meg rendesen, kib.szott bélférged lehet tőle.
2011. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet attól bélférged, ha visszacsobban a víz a fenekedre??? Én is rászoktam az eltömítésre, de néha előfordul hogy visszacsobban:S:D
2011. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!