Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire borzalmas a mai...

Mennyire borzalmas a mai étrendem?

Figyelt kérdés
Délelőtt: összesen 525g joghurt (1kicsi+1nagy) Ebédre,12: töltött paprika (otthoni) Vacsi, fél6:400g joghurt,2 kocka 86%os étcsoki És szinte egész nap mozogtam. Meg persze sokat ittam.Ez csak így alakult, nem terveztem.
2011. máj. 8. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
semennyire sem
2011. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyooon kevés, borzalmas!!

diétázol..?:O

2011. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, diétázom
2011. máj. 8. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiányzik a zöldség, a gyümölcs és a mag! Reggelire legjobb gyümölcsöt enni minden nap, ez legyen a reggeli alapja! Én hozzá eszek darált lenmagot napraforgóval, néha mákkal. És még zöld tea van valamilyen otthon sütött teljes örlésű kaláccsal, keksszel. Az ebéd nagyjából rendben van, különösen ha a töltelékben nem dominál nagyon a hús. A vacsora nálam egyértelműen zöldség, például párolt spárga, brokkoli, spenót, vagy ami éppen van. A zöldség a legfontosabb és leghasznosabb étel, és nálad ez hiányzik a legjobban! Egy kis sonkával, sajttal, tojással ki lehet egészíteni, de a zöldség domináljon!
2011. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!