Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akkor most mindenféle kenyér...

Akkor most mindenféle kenyér hízlal és egészségtelen? Vagy csak amit a boltban lehet kapni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
olyat vegyél ami teljes kiőrlésű lisztBŐL van és egyszerre max 30 g szénhidrátot egyél belőle (kb 2-3 kis szelet)
2011. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
A mértéktelen zabálás meg a mozgásszegény életmód hizlal. A kenyér alap élelmiszer, és nem egészségtelen. Jó lenne, ha ilyen marhaságokat nem terjesztenének. Lassan már vizet sem ihatok, levegőt sem vehetek, mert minden egészségtelen. Sőt, élni is egészségtelen. ...
2011. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

egy pékné szerint nem megbízhatóak a boltok...

Hol szoktál venni és milyet? Ezezk szerint jó tapasztalaid vannak?

2011. máj. 8. 21:22
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyetértek 2.! :)

Gondoltam, megkérdezlek erről titeket.

2011. máj. 8. 21:23
 5/10 anonim ***** válasza:
ha annyira egészségtelen lenne, nem szerepelne az élelmiszer piramis legalján, tehát amiből a legtöbbet kell fogyasztani: [link]
2011. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaja, értem én. De a bolti kenyerek jók? Nem tudja valaki?
2011. máj. 8. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmilyen kenyér nem hizlal,és mindegyik jó. A teljes kiőrlésű kenyérben benne van a korpa,ami arra jó,hogy az emésztést segítse,azoknál,akik nem mozognak eleget.

A bolti kenyerek sokfélék. Az otthon sütött kenyér azért jobb,mert abban nincsenek adalékanyagok. A bolti kenyerekben pedig van.

Próbáld ki a pékségek kenyerét,és amelyik legjobban ízlik,azt vedd meg.

2011. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 8. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
A Lipóti pékség (lipotipekseg.hu) nagy parasztkenyerét próbáld ki. Én azt eszem. Abban nincs adalékanyag.
2011. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, meglesz :)
2011. máj. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!