Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúra? /bővebben lent/

Fogyókúra? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. 173 cm magas és 79 kg. Szerintem ez. Állítólag nem is látszik meg rajtam, mert jó alakom van, de fogyni szeretnék. Tornázni sajnos, nem tornázhatok mert csípőműtét előtt állok. Hogy fogyhatnék le minimum 5-10 kilót?
2011. máj. 16. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
műtét előtt eszedbe ne jusson! 5 lehet a lábadozás közben is lemegy majd,mert ideges leszel,stresszes,ilyenek.most ne erre koncentrálj,hanem szépen a műtét után,ha rendbe jöttél,akkor kezdj hozzá...addig ezzel ne törődj! ha meg mások azt mondják,hogy így a jó,akkor semmi értelme ezen rágni magadat.
2011. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor is ha még nem most lesz a műtét hanem mondjuk 1 év múlva? Mert próbálom húzni halasztani a dolgot :S
2011. máj. 16. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már azzal fogytam pár kilót hogy kenyér helyett abonettet ettem! Szerintem iktass ki minden pékárut az életedből és a cukrot is, ahol lehet. Én pl. 'desszertnek' mindig mazsolát ettem, vagy egy banánt csoki helyett. Este mindig majonázes felvágottas kenyeret ettem, most abonettet simán felvágottal. A kedvencem a sajtos ízesitésű, komolyan, még jobb, mint a kenyér. :)
2011. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen.
2011. máj. 16. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
oooh,első vagyok,azt nem mondtad,hogy el akarod húzni a műtétet! nos,akkor egyetértek,pár kiló már azzal lemegy,ha kenyér helyett abonettet eszel! sok sikert neked!
2011. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!